Szukaj

 

Fotele balkonowe

Fotele balkonowe

Balkon idealny? Niemożliwe? Jak najbardziej możliwe, gdy ustawimy na nim fotele balkonowe. Najlepiej te wykonane z technorattanu, który daje naprawdę wiele możliwości aranżacyjnych. Fotele technorattanowe dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Pięknie wyglądają w modnej szarości, która pasuje m.in. do balkonów w stylu przemysłowym. W modnej obecnie bieli meble te prezentują się ślicznie i romantycznie. Jak z bajki, w której piękno jest wręcz dotykalne. Brązowe fotele ogrodowe zaś fantastycznie współtworzyć będą balkonową stylizacje w duchu rustykalnym czy naturalistycznym. Idealnie skomponują się z drewnianymi motywami. Podobna różnorodność dotyczy wzornictwa foteli balkonowych. Znajdziemy tutaj zarówno meble klasyczne, głębokie, fantazyjne, jak i meble minimalistyczne czy też awangardowe.

Fotele balkonowe DOLCE VITA II

Retro fotele balkonowe LEONARDO

Fotele balkonowe LEONARDO

Balkon może stać się najbardziej fantazyjnym, małym światem, jeśli tylko urządzimy go z nieograniczoną pomysłowością. Fotele balkonowe ułatwią realizację takiego aranżacyjnego wyzwania. Pomogą na przykład stworzyć balkon, który trochę będzie przypominał dawne tarasy czy werandy pałacowe. Wytworny i luksusowy. Jak fotele Leonardo – doskonałe fotele na balkon inspirowany pięknem przeszłości. Przecież meble balkonowe z technorattanu to nie tylko nowoczesność, ale też inspiracje płynące z przeszłości. To twórcze odniesienia do tradycyjnego wzornictwa i poddawanie ich ciekawym przekształceniom. Design foteli balkonowych to potwierdza. Wystarczy popatrzeć na fotel Leonardo, żeby przypomnieć sobie obrazy dawnych mistrzów lub czarno-białe fotografie.

Geometryczne fotele na balkon AMANDA

Fotele balkonowe AMANDA

Jeśli zaś marzy nam się balkon w ewidentnie nowoczesnym ujęciu, to warto rozważyć stylizację geometryczną, która nawiązuje do najlepszych wzorów estetycznych. Balkon inspirowany abstrakcjonizmem geometrycznym, cały w elementarnych figurach geometrycznych, a przede wszystkim w kwadratach i prostokątach? Krzesła technorattanowe pomogą taką koncepcję zrealizować. Podobnie jak fotele balkonowe takie jak fotel Amanda. Formą pasuje do geometrycznego balkonu. W dodatku do wyboru mamy kilka kolorów, spośród których na uwagę zasługuje modna obecnie szarość, tak często pojawiająca się w awangardowych stylizacjach ogrodowych. Stylizacje, także te balkonowe, z krzesłami technorattanowymi Amanda zawsze są udane!

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności