Szukaj

 

Fotel podwieszany – tchnij życie w nudny ogród!

Fotel podwieszany – tchnij życie w nudny ogród!

Jesienne wyprzedaże nie omijają sklepów z wyposażeniem outdoorowym. Warto właśnie teraz przyjrzeć się bliżej swojemu tarasowi i przygotować go na przyszłoroczny sezon. Nie musisz wymieniać wszystkich mebli, aby odświeżyć przestrzeń  i dodać jej atrakcyjności. Czasami małe zmiany wystarczą, aby osiągnąć wielki efekt! Wszystkim miłośnikom lenistwa pod chmurką z wielką satysfakcją przedstawiamy fotel podwieszany KOKON – niepozory mebel, który wniesie do Twojego ogrodu zupełnie nową jakość.

szary fotel podwieszany KOKON

Technorattanowy fotel podwieszany KOKON – perła designu w Twoim ogrodzie

Urządzone ze smakiem tarasy przy domu są dopracowane w najmniejszych detalach. Nie ma tutaj miejsca na prowizoryczne meble, nieprzemyślane kompozycje, niespójność kolorystyczną i chaos. Meble nadające ton zewnętrznej aranżacji swoją estetyką i komfortem użytkowania nie odbiegają od eleganckich kompletów, które jeszcze do niedawna zarezerwowane były wyłącznie dla zamkniętych pomieszczeń. W nowoczesne standardy idealnie wpisuje się fotel podwieszany KOKON – następca klasycznych, bujanych ławek.

fotel podwieszany KOKON

 

Designerski, zabudowany fotel wypełniony miękką poduszką pełni dwie funkcje – jest piękną dekoracją przestrzeni oraz komfortowym meblem pozwalającym na zanurzenie się w błogim relaksie w zupełnej izolacji od otoczenia. Jego walory docenią zarówno kochające zabawę na świeżym powietrzu dzieci, jak i spragnieni odpoczynku dorośli.

Dlaczego technorattan?

Wybierając fotel podwieszany, który dopełni zewnętrznej aranżacji, należy szczególną uwagę zwracać nie tylko na jego design, ale również jakość budulca. Meble na taras będą spełniać swoją rolę tylko wtedy, kiedy będą wykonane z wysokiej jakości materiału odpornego na działanie zmiennych warunków pogodowych. Technorattan, z którego wykonany jest bestsellerowy KOKON, w wymagającym, zewnętrznym środowisku radzi sobie doskonale.

fotel ogrodowy DOLCE VITA

Syntetyczne tworzywo z powodzeniem łączy w sobie naturalne, ciepłe wykończenie charakterystyczne dla wyrobów z naturalnego rattanu z bezwzględną trwałością tworzyw sztucznych. Mocny, nowoczesny rattan syntetyczny za nic ma sobie wodę, intensywne promieniowanie UV, skrajne temperatury. Niestraszne są mu również mokre liście, pyłki unoszące się w powietrzu i inne zanieczyszczenia. Technorattanowe „pędy” składają się ze zwartych i nieporowatych włókien, które nie chłoną wody ani zanieczyszczeń. W efekcie utrzymanie mebli w nienagannej czystości nie stanowi najmniejszego wyzwania. Co ważne, wybierając na swój taras technorattanowy fotel podwieszany, nie musisz zaprzątać sobie głowy czasochłonną impregnacją i zabezpieczaniem go poza sezonem. Meble z technorattanu mogą bezpiecznie przezimować bezpośrednio na tarasowych deskach. Pamiętaj jednak, aby w okresie jesienno-zimowym chronić przed opadami poduszkę. Mimo tego, że wszystkie meble z linii Oltre wyposażone są w wysokiej jakości siedziska i oparcia pokryte hydrofobowym materiałem, długotrwały kontakt z wodą może odbić się na ich strukturze. Prostym sposobem na odizolowanie poduszki i innych elementów tapicerowanych od szkodliwych czynników jest zamknięcie ich w eleganckiej skrzyni.

skrzynia SCATOLA

Fotel podwieszany nie tylko na taras

Szukasz ciekawego dodatku, który urozmaici salonową aranżację? A może stoisz przed wyzwaniem urządzenia pokoju dla wymagającej nastolatki? Nie mogłeś trafić lepiej! Designerski fotel podwieszany z naszej kolekcji doskonale sprawdza się nie tylko na tarasach i balkonach, ale również w stylowo urządzonych wnętrzach. KOKON może być montowany nie tylko na aluminiowym stelażu, ale również bezpośrednio na haku pod sufitem, dzięki czemu możesz harmonijnie wkomponować go w elegancką aranżację.

fotel podwieszany KOKON

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności