Szukaj

 

Donica ogrodowa

Donica ogrodowa

Rośliny to element, który stoi na piedestale ogrodowych kompozycji. To właśnie wszechobecna zieleń sprawia, że tuż za progiem domu rozpościera się widok na piękną, tętniącą życiem mozaikę barw, kształtów i faktur, napełniającą kojącym spokojem. Aby każda roślina emanowała czystym, naturalnym pięknem, niezbędne jest nadanie jej efektownej oprawy. Nic nie zrobi tego lepiej, niż elegancka donica ogrodowa z technorattanu.

Na zdjęciu skrzynia ogrodowa

Donica ogrodowa w duecie z meblami

Duża, elegancka donica ogrodowa nie jest zwyczajnym dodatkiem o czysto praktycznej funkcji. To przede wszystkim stylowy dekor, który harmonijnie współgra z luksusowymi, przydomowymi przestrzeniami. Meble ogrodowe tworzą z donicami ciekawy zestaw, urzekający modnym wzornictwem. Szlachetne, stonowane kolory inspirowane barwami ziemi i proste, geometryczne kształty ciekawie kontrastują z kwiatami i liśćmi o intensywnej, nasyconej tonacji, tworząc niebanalną, dekoracyjną całość. W kolekcji Oltre znajdują się donice w różnorodnych kształtach i rozmiarach, wśród których każdy znajdzie model trafnie odpowiadający indywidualnym gustom i oczekiwaniom.

Na zdjęciu donica ogrodowa

Donica ogrodowa z technorattanu – praktyczny dodatek do każdego ogrodu

Donice ogrodowe z technorattanu wpływają nie tylko na estetyczną stronę ogrodów i tarasów. Praktyczne akcesoria są trwałą osłoną dla roślin. Odporna i zwarta struktura skutecznie przeciwstawia się działaniu czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, śnieg, skrajne temperatury i promieniowanie UV, dzięki czemu donice ogrodowe na długie lata zachowują swoją nieskazitelną formę. Donice pięknie prezentują się w pojedynkę, jednak pełnie swoich możliwości odsłaniają ustawione w szpaler. Stawiając obok siebie donice w kształcie kostek, otrzymujemy zwartą konstrukcję, dzięki której wzrok przechodniów albo ciekawskich sąsiadów nie zakłóci relaksu na świeżym powietrzu. Zestaw donic ogrodowych to również świetny sposób na sprytne podzielenie przestrzeni – kącik grillowy albo strefa relaksu w otoczeniu bujnych roślin będą tworzyć niezwykły klimat. Nieocenionym elementem przydomowej scenerii okaże się również uniwersalna skrzynia ogrodowa. Pojemne wnętrze nie tylko pomieści wszystkie pokrowce na meble i inne akcesoria, ale również sprawi, że ciepły koc albo poduszka będą zawsze pod ręką.

Na zdjęciu donica ogrodowa

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności