Szukaj

 

Stoły do ogrodu

Stoły do ogrodu

Praktyczny stół to podstawowe wyposażenie, którego nie może zabraknąć w żadnym ogrodzie. Stoły do ogrodu sprawiają, że zewnętrzne przyległości domu nie są tylko niemą przestrzenią bez wyrazu, ale stają się tętniącym życiem miejscem spotkań. Duży stół ustawiony na tarasie albo na trawniku pomoże Ci przenieść życie towarzyskie z czterech ścian na zewnątrz. Po co zamykać się w murach domu, kiedy lato stwarza idealne warunki do relaksu? Ciepłe słońce, delikatny wiatr, pulsująca intensywnymi kolorami sceneria i rozkwitająca przyroda kuszą, aby zasiąść do wspólnego stołu i delektować się urokami lata oraz towarzystwem najbliższych. Jakie stoły ogrodowe sprawdzą się najlepiej? Sprawdź!

meble ogrodowe luksusowe

Zapraszamy do stołu!

Jeśli chcesz stworzyć tuż za progiem domu zewnętrzną jadalnię, postaw na duże stoły. Modele z okrągłym, rozłożystym blatem wygodnie ugoszczą nawet dużą grupę znajomych, którzy wpadną na sobotnie garden party. Jeśli bardziej niż tradycyjną klasykę cenisz sobie modny minimalizm, w sercu aranżacji ustaw nie okrągły, a prostokątny stół. Stoły do ogrodu z rozbudowanej kolekcji Oltre dostępne są w całej palecie barw, więc znalezienie opcji idealnie dopasowanej do Twojego otoczenia nie będzie żadnym problemem. Meble ogrodowe luksusowe będą nie tylko praktycznym wyposażeniem umilającym letni czas, ale również piękną, stylową ozdobą.

Stoły ogrodowe z technorattanu niezawodne w każdych warunkach

Wylany sok, plama z lodów albo mokre liście opadające z drzew to małe problemy, z którymi codziennie muszą mierzyć się stoły ogrodowe. Wybierając meble z technorattanu, nie musisz martwić się o czyszczenie i impregnację ulubionego kompletu. Technorattan jest materiałem o wyjątkowo długiej żywotności. Zwarta, nieprzepuszczalna struktura jest dla wilgoci, zanieczyszczeń, promieniowania UV i skrajnych temperatur barierą nie do przejścia. Stoły do ogrodu Oltre dodatkowo wzmacniane są szybą ze szkła hartowanego, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo codziennego użytkowania mebli.

meble do spa

Walory mebli Oltre docenili nie tylko właściciele prywatnych ogrodów i działek, ale również przedsiębiorcy, którzy wyposażają hotele, ośrodki wellness i restauracje właśnie w technorattanowe umeblowanie. Meble do SPA i hoteli wykonane z technorattanu pokochali zarówno klienci, którzy czują się dopieszczeni w najmniejszym calu, jak również pracownicy, którzy nie muszą męczyć się z zabezpieczaniem ciężkich mebli.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności