Szukaj

 

Ogólnopolska wystawa „Wiosna w ogrodzie” Gdańsk 2016| 13-15.05

Ogólnopolska wystawa „Wiosna w ogrodzie” Gdańsk 2016| 13-15.05

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną, ogólnopolską wystawę ogrodniczą połączoną z kiermaszem ogrodniczym „Wiosna w ogrodzie” w Gdańsku. To tutaj będą mogli Państwo obejrzeć ekspozycję Garden Space oraz uzyskać fachowe informacje od naszych specjalistów. Zapraszamy serdecznie!

PROMOCJA SPECJALNA!

Transport gratis na terenie całej Polski dla wszystkich zamówień złożonych podczas tegorocznej wystawy!

Godziny otwarcia:

Piątek 13 maja w godzinach od 14:00 do 19:00
Sobota/Niedziela 14 i 15 maja od 10:00 do 18:00

Miejsce targów:

Renk, Wodnika 50, Gdańsk

W tym roku czeka nas CZTERNASTA Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza połączona z kiermaszem WIOSNA W OGRODZIE w Rënku.

Na zakupy zapraszamy już w piątek 13 maja w godzinach od 14:00 do 19:00, a w sobotę i niedzielę – 14 i 15 maja – tradycyjnie od 10:00 do 18:00, oczywiście do Rënku, w Gdańsku, przy ul. Wodnika 50.

Zaproszenie do udziału w Wystawie kierujemy do osób, które lubią i chcą otaczać się pięknym światem roślin. Udział w niej wezmą najlepsi projektanci terenów zielonych oraz doświadczeni ogrodnicy, producenci i handlowcy z całej Polski. Poprzez organizację Wystaw Ogrodniczych pragniemy zaproponować mieszkańcom Pomorza możliwość obejrzenia i dokonania zakupu odpowiednich roślin nie tylko do ogrodów, ale również na tarasy, balkony oraz do pomieszczeń w domach i pracy. Wystawa połączona z kiermaszem przeznaczona jest dla wszystkich miłośników roślin i ogrodnictwa, właścicieli dużych ogrodów, jak również dla amatorów ozdabiania swoich balkonów i okiennych parapetów. Nasi Wystawcy z wielką chęcią udzielają Państwu porad i wskazówek – jak aranżować zieleń w ogrodach, na balkonach oraz jakie rośliny i gdzie posadzić, jakie trendy obowiązują obecnie w ogrodniczej branży.

Wśród Wystawców nie zabraknie firm, u których poza roślinami, drzewami czy krzewami, będzie można zaopatrzyć się w meble ogrodowe, huśtawki, donice do ogrodów, na tarasy i balkony, ziemię, a także nawozy i środki ochrony roślin. Najnowsze trendy i możliwości aranżacji ogrodowych zaprezentują profesjonaliści, którzy na co dzień tworzą piękne tereny zielone. Dodatkowo szeroką ofertę produktów przygotują producenci zdrowej ekologicznej żywności, miodów, win, miodów pitnych, a także wyrobów twórców ludowych. Dodatkową, niewątpliwą atrakcją naszej Wystawy będzie obecność podczas sobotniego dnia imprezy Pani Katarzyny Bellingham (znanej z co poniedziałkowych programów antenowych Radia Gdańsk), która będzie Członkinią Komisji Konkursowej, zaś w godzinach od 15:00 do 16:00 na scenie będzie udzielała wielu bardzo fachowych i profesjonalnych porad z pięknej dziedziny, jaką jest ogrodnictwo, przyroda, natura, otaczająca nas z każdej strony, nawiązując głownie do tematyki „Ogrodów XXI wieku”.

Edukacyjny charakter imprezy oraz panująca specyficzna atmosfera sprawiają, że udział w niej biorą całe rodziny z naszego regionu. Podobnie jak w poprzednich latach, wystawie towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje; przy doskonałej współpracy z naszymi Partnerami, zapewniamy konkursy z nagrodami, dzięki czemu zarówno dorośli, jak i dzieci nie będą się nudzić. W piątek – 13 maja imprezie towarzyszyć będzie Gdańska Straż Miejska. W niedzielę z kolei odbędzie się, już tradycyjnie, Piknik Pomorskiej Izby Rolniczej, tym razem tematem przewodnim będzie mleko i nabiał. Tego dnia nie zabraknie również – jak co roku – Jednostki Gdańskiej Straży Pożarnej, która gwarantuje dużo atrakcji dla każdego uczestnika Wystawy. Jak co roku odbędą się również konkursy dla Wystawców w poszczególnych kategoriach: na najciekawszą aranżację stoiska Wystawy, najciekawszy produkt, kwiat rabatowy, czy najpiękniejsze drzewko i krzew oraz tradycyjnie Nagroda Publiczności za najpiękniejsze stoisko Wystawy. W imprezę angażuje się – podobnie jak przed rokiem – kilka szkół, spośród których klienci wybiorą najpiękniejszy i najciekawszy ogród.

Spośród odwiedzających, którzy wezmą udział w głosowaniu na najpiękniejsze stoisko Wystawy, rozlosowana zostanie nagroda główna – SKUTER!

Już teraz bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzenia majowego weekendu w Rënku.

Jak co roku wstęp na imprezę jest bezpłatny. Przy wjeździe samochodem na teren Wystawy obowiązuje opłata parkingowa w wysokości 3,00 PLN za pojazd.

Serdecznie zapraszamy!

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności