Szukaj

 

Beauty Days 16-18 września

Beauty Days 16-18 września

Na targi Beauty Days zapraszamy zarówno profesjonalistów, którzy przyjeżdżają, by zapoznać się z najnowszą ofertą w zakresie kosmetyki, fryzjerstwa i nowych trendów, jak również pasjonatki urody – blogerki i vlogerki urodowe, znakomite osobowości związane z branżą beauty, a także wszystkie kobiety.

Międzynarodowe Targi Kosmetyczne 16-18.09.2016 Ptak Warsaw Expo

  • Wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do profesjonalistów branży kosmetycznej i fryzjerskiej. W nowoczesnym centrum Ptak Warsaw Expo wiodące na rynku firmy kosmetyczne zaprezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. To okazja na poszerzenie kontaktów biznesowych oraz możliwość zdobycia wiedzy z zakresu nowych trendów.
  • Miejsce spotkań profesjonalistów którzy przyjeżdżają, aby zapoznać się z najnowszą ofertą w zakresie kosmetyki, fryzjerstwa i branży beauty.
  • Atrakcyjna oprawa wydarzenia
  • Zaangażowane do współpracy ikony stylu, eksperci i znane nazwiska z branży beauty dodają targom blasku i dopełniają bogatą ofert wydarzenia

 

Więcej informacji na beautydays.pl

 

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności