Szukaj

 

10 edycja turnieju MERCEDES TROPHY 2014!

10 edycja turnieju MERCEDES TROPHY 2014!

W dniach 31.05.-01.06.2014 na polu golfowym Toya G&CC został rozegrany Turniej Mercedes Trophy 2014. Atmosfera była wspaniała, atrakcji nie brakowało, pogoda dopisała, emocje sięgały zenitu, a wszystko to dzięki cudownym gościom i uczestnikom. Poniżej przedstawiamy zwycięzców poszczególnych konkursów.

Firma OLTRE Outdoor Indoor Design ufundowała nagrodę w konkursie AMG Nearest to the pin. Zwycięzca – Tomasz Filipek, otrzyma leżankę GRAZIA z najnowszej kolekcji mebli OLTRE.

Turniej Best of the Rest w kategorii stableford netto na polu 9dołkowym:

I miejsce – Damian Fernezy
II miejsce – Paweł Franka
III miejsce – Bogdan Kisielewski

Specjalnie przygotowane dołki konkursowe:

AMG Nearest to the pin – Tomasz Filipek
Mercedes-Benz Longest Drive: Przemysław Mazurkiewicz
Mercedes-Benz Nearest to the Pin – Konrad Chrzanowski

Zwycięzcą Drive to the Major, konkursu rozegranego na 18 dołku został Krzysztof Lasik, który w ramach wygranej pojedzie do Edynburga na Turniej The Open.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali nagrodzeni zaproszeniami na turniej MercedesTrophy w Stuttgarcie, który odbędzie się pomiędzy 25-30 września 2014.

Podczas ceremonii rozdania nagród ogłoszono także zwycięzców sobotniego, wieczornego konkursu Nearest to the Star z udziałem mistrza olimpijskiego – Mateusza Kusznierewicza. Na wspólny rejs po Zatoce Gdańskiej Mateusz, ambasador marki Mercedes-Benz, zabierze Jaroława Skrętę, Eugeniusza Maksima i Konrada Chrzanowskiego wraz z ich osobami towarzyszącymi.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wygranym i dziękujemy bardzo za aktywne uczestnictwo w Turnieju!

// toyagolf.pl

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności