Szukaj

 

Zestawy tarasowe

Zestawy tarasowe

W urządzaniu tarasu innego niż wszystkie, wyróżniającego się wygodą i prezentacją, pomogą z pewnością zestawy tarasowe. Stanowiące przykład tego, jak intrygujący design, wytworność i komfort łączą się z sobą w jednym układzie. Perfekcyjne zestawy technorattanowe stają się poniekąd symbolem współczesnego stylu bycia, w którym wiele pozytywnych jakości chcemy mieć w jednym zestawieniu. Komplety mebli na taras w technorattanowej wersji odzwierciedlają dokonujące się przemiany kulturowe, których podstawą jest otwartość na świat (także na ten najbliższy), doznaniowe relacje, powrót do natury, nowoczesne technologie ułatwiające wykonywanie zwykłych czynności, maksymalne wykorzystanie wolnego czasu na bycie z bliskimi i odpoczynek.

Szare zestawy tarasowe jak meble ogrodowe VENEZIA Royal szaryZestawy tarasowe VENEZIA Royal szary

Nowoczesne meble tarasowe, które wpisują się w aktualne trendy, także kolorystyczne? To oczywiście szare meble jak zestaw Venezia Royal szary. Zestawy na taras w technorattanowym, szarym wydaniu to układy eleganckie, ekskluzywne i bardzo modne, a przy tym niesamowicie wygodne. Takimi zestawami tarasowymi umeblujemy perfekcyjnie (komfortowo i pięknie) nie tylko taras zresztą, ale dowolny zakątek ogrodowy. Zestaw Venezia tworzą: element środkowy Venezia, element narożny, stolik z systemu Venezia. Tak zestawione z sobą meble sprawdzą się w różnorodnych miejscach, także w tych o komercyjnym przeznaczeniu jak biura czy restauracje.

Urocze zestawy na taras, czyli meble ogrodowe Filip 2Zestawy tarasowe FILIP II

Zestawy tarasowe inspirujące do dokonywania przemian w najbliższym otoczeniu muszą mieć w sobie coś wyjątkowego jak meble ogrodowe Filip 2. To meble na taras, ale też do wybranej strefy ogrodowej, które wniosą do przestrzeni pierwiastek retro, taką cząstkę elegancji w dawnym stylu, a jednocześnie poddaną unowocześnieniu. Zestaw Filip 2 w plecionce Modern Brąz składa się ze stołu ogrodowego oraz z czterech krzeseł ogrodowych.

Tarasowe zestawy awangardowe jak meble zestaw QUADRO 2

Zestawy tarasowe QUADRO II

Awangardowe tarasy lubią proste formy, szczególnie kwadratów i prostokątów. Jeśli urządzamy taras geometryczny (ale nie tylko taki), to wybierzmy zestaw mebli Quadro 2. Składający się ze stołu Quadro i czterech foteli Amanda. Przekonamy się, że awangarda jest prosta, nie tylko w swoim wyrazie, ale w realizacji. W tarasowym wydaniu w stylu Quadro to coś godnego polecenia i powtórzenia.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności