• +48 33 484 18 86

  • info@gardenspace.pl  |  Kontakt

menu

  • Oltre - caret Oltre - szukaj

    szukaj

Oltre - szukaj

Zestawy ogrodowe

Zestawy ogrodowe

Na jakie zestawy ogrodowe na pewno warto zwrócić uwagę i jakie pomogą wyczarować krainę marzeń tuż za progiem domu? Postawmy na technorattan w wielu wzorach i kolorach. Uniwersalny i niebanalny. Wytrzymały i lekki. Komfortowy i designerski. Technorattanowe zestawy do ogrodu czarują na wiele sposobów. Odmieniając w prosty sposób obszary naszego przebywania. Oto w jaki sposób zwykłe-niezwykłe przedmioty zdają się przystawać do naszych marzeń. O rozkosznym saloniku pod kasztanowcami. O rodzinnej jadalni w cieniu wiekowych lip. O plenerowym biurze w altance. O doskonałej samotni w leśnym zakątku, w której przepadniemy na długie godziny zamyślenia.

Geometryczne zestawy ogrodowe QUADRO 2

zestawy ogrodowe Quadro 2

Ozdobą każdego nowoczesnego ogrodu staną się niewątpliwie ogrodowe zestawy jak Quadro 2. Tę kompozycję opartą na pięknie kwadratu budują: designerski stół Quadro oraz cztery fotele Amanda. Nowoczesne meble tarasowe, które odmienią najzwyklejszy zakątek ogrodowy i sprawią, że stylizacja będzie naprawdę udana. Zestawy ogrodowe jak Quadro to minimalistyczna kompozycja, która sprawdzi się także od trony użytkowej w mniejszych zakamarkach. Z powodzeniem posłuży jako zestaw restauracyjny, przy którym można zaserwować gościom obiad.

Geometrycznymi zestawami ogrodowymi umeblujemy perfekcyjnie wszelkie kąty i zakątki potraktowane jako wybitnie nowoczesne kompozycje. Świadczy o tym komplet ogrodowy Quadro, który ma wymiar uniwersalny. Jego stylowa prezentacja wszak stanie się także podstawą dla romantycznej stylizacji, której motywem przewodnim będą na przykład róże w technorattanowych donicach i nastrojowe oświetlenie.

Romantyczne zestawy ogrodowe RAPALLO 4

zestawy ogrodowe Rapallo 4

Meble ogrodowe Rapallo 4 dostępne w plecione Royal Piasek/Royal Brąz to meble na taras, które mają w sobie pewna urodę w stylu retro. Wynika ona być może z tradycyjnej linii foteli Dolce Vita II wchodzących w skład tego zestawu. Te fotele utrzymane w stylistyce włoskiej zestawiono z prostokątnym stołem Rapallo. Efekt okazał się olśniewający. Naprawdę warto postarać się osiągnąć podobny we własnym ogrodzie. Romantyczny zestaw Rapallo wykreuje m.in. przyjemną kawiarenkę dosłownie wszędzie, gdzie tylko zapragniemy. W cieniu wiekowych drzew. Na słonecznym tarasie czy na nostalgicznej werandzie. Kawa i deser podany przy stole Rapallo w malowniczym otoczeniu natury będą zwielokrotnioną przyjemnością.

powrót

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności