Szukaj

 

Stoły do kawiarni

Stoły do kawiarni

Przechadzając się miejskimi ulicami popołudniową porą, nie sposób nie poczuć letniej, beztroskiej atmosfery unoszącej się w powietrzu. Place, które jeszcze kilka tygodni temu świeciły pustkami, dzisiaj zapełniają się ogródkami restauracji, kawiarni i pubów. Spragnieni słońca i odpoczynku, chętnie opuszczamy domy, aby wśród miejskiego gwaru delektować się orzeźwiającym napojem albo pysznymi lodami. Najwyższa pora, abyś i Ty zainaugurował sezon letni! Jeśli chcesz, aby Twój lokal gastronomiczny stał się atrakcyjnym i chętnie odwiedzanym punktem na gastronomicznej mapie miasta, zadbaj o odpowiednie wyposażenie! Jakie stoły do kawiarni okażą się strzałem w dziesiątkę?

meble ogrodowe do kawiarni

Odporne stoły do kawiarni

Podczas wyboru mebli do kawiarni lub zewnętrznych części hotelu czy ośrodka SPA, nie możesz zdawać się na przypadek. Intensywne użytkowanie, kontakt z gorącymi naczyniami i wystawienie na działanie czynników pogodowych mogą przyczynić się do szybkiego zniszczenia powierzchni. Jeśli chcesz, aby nowe stoły do kawiarni umilały gościom czas znacznie dłużej niż przez jeden sezon, wybieraj meble wykonane z trwałych materiałów.

meble do kawiarni

Wśród przedsiębiorców niesłabnącą popularnością cieszą się meble do kawiarni wykonane z technorattanu. Zwarta, nieprzepuszczalna plecionka nie tylko skutecznie przeciwstawia się czynnikom pogodowym, ale również nie absorbuje wilgoci ani zanieczyszczeń, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Co więcej, wyplatane stoły do kawiarni mogą spędzić na zewnątrz nawet całą zimę, bez konieczności stosowania specjalnych zabezpieczeń i zabiegów impregnacyjnych. Dla podwójnej ochrony warto bliżej przyjrzeć się modelom wzmacnianym szybą ze szkła hartowanego.

Piękny design zgodny z estetyką lokalu

Ogródek to wizytówka każdej restauracji i kawiarni. To właśnie wystrój zewnętrznej strefy kształtuje u potencjalnego klienta pierwsze wrażenie i to on decyduje, że przechodzień zdecyduje się wstąpić na popołudniową kawę właśnie do Twojego lokalu. Aby zewnętrzna strefa prezentowała się nienagannie, meble ogrodowe do kawiarni i dodatki powinny stanowić z wnętrzem spójną całość. Zadbaj o to, aby na zewnątrz i w środku motywem przewodnim był ten sam styl. Na stołach powinny pojawić się bukiety świeżych kwiatów. Ciekawy i modny efekt uzyskasz, dekorując przestrzeń ciekawymi lampionami dającymi subtelne, ciepłe światło.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności