Szukaj

 

Taras nowoczesny

Taras nowoczesny

Tarasy i ogrody pełnią dzisiaj w architekturze bardzo ważną rolę. To właśnie zielone otoczenie podkreśla walory bryły domu, jest pomostem między naturą a techniką, łączy w jedną całość modne, minimalistyczne wnętrza z tętniącą żywymi kolorami i zachwycającą bogactwem form roślinnością. Jak zaaranżować taras nowoczesny, aby codziennie móc oddawać się relaksowi w błogiej scenerii? Sprawdź, jakie rozwiązania są teraz na czasie!

Meble na taras – nowoczesny design, najwyższy komfort

Jaki styl niezmiennie od kilku sezonów dominuje w modnych wnętrzach i ogrodach? Oczywiście minimalizm! Taras nowoczesny będzie pięknym i funkcjonalnym centrum letniej rozrywki, kiedy ustawisz na nim proste, pozbawione zbędnych dekorów meble. Pamiętaj o tym, że meble na taras codziennie muszą mierzyć się z czynnikami, które mogą osłabiać ich strukturę. Wybierając komplet, kieruj się nie tylko estetyką, ale również funkcjonalnością.

Taras nowoczesny w technorattanowej odsłonie

Niekwestionowanym hitem w modnych ogrodach prywatnych i zewnętrznych przestrzeniach publicznych jest technorattanowe umeblowanie. Za co pokochaliśmy miłością bezwzględną syntetyczną plecionkę? Pięknie wykończony, przypominający naturalny rattan materiał za nic ma sobie działanie promieniowania UV, ulewne deszcze, poranną rosę, skrajne temperatury. W dobrych sklepach znaleźć możemy nie tylko klasyczne komplety składające się ze stołu i krzeseł, ale również stylowe, designerskie huśtawki w fantazyjnych kształtach, kanapy o modułowej budowie i komfortowe leżanki. Co ważne, nowoczesne meble na taras mogą bezpiecznie przezimować na zewnątrz.

Taras nowoczesny – jakie dodatki wybrać?

Taras nowoczesny to przede wszystkim miejsce maksymalnie praktyczne, z którego można korzystać niezależnie od pogody. W ostatnim sezonie pożądanym dodatkiem w ogrodzie stały się innowacyjne pergole. Designerskie, metalowe konstrukcje ze składanym dachem dodają przestrzeni luksusowego charakteru, a jednocześnie chronią gości i domowników przed szkodliwym działaniem promieniowania UV i deszczem oraz zapewniają kojący cień w upalne dni. Aby jeszcze bardziej zwiększyć możliwości swojego ogrodu, standardową wersję pergoli warto poszerzyć o szklane panele izolujące od wiatru.

Dopełnieniem wizji ogrodu idealnego są delikatne akcenty roślinne. Klasyczne donice z ulubionymi gatunkami warto poszerzyć o niezwykle efektowne ogrody wertykalne.

 

powrót

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności