Szukaj

 

Sofy na taras

Sofy na taras

Sofy na taras to meble, które pięknieją z roku na rok. Stając się wyrazistym przykładem tego, jak rzeczy dedykowane strefom zewnętrznym mogą zaskakiwać nas do strony formalnej. Ale nie tylko ich stylowa i niejednokrotnie nietuzinkowa prezentacja, ale też nieocenione walory praktyczne mają znaczenie. Tarasowe sofy to meble niemalże salonowe, które urządzają przejściową przestrzeń pomiędzy domem a ogrodem w sposób elementarny. Pozwalają nam wykreować maksymalnie elegancki świat tuż za progiem wytwornych wnętrz.

Sofa PORTOFINO – poznaj doskonałe sofy na taras

Nowoczesne meble na taras prezentują się doskonale i oryginalnie. Wystarczy spojrzeć na fotel wiszący z technorattanu czy na niebanalną sofę Portofino, żeby zakochać się w rzeczach z technorattanu. Lekkich, wdzięcznych, fantazyjnych, artystycznych. Sofy tarasowe jak Portofino to oryginalność formy i koloru, której nie sposób nie dostrzec.

Jakie są kolory Portofino? Poniekąd inspirowane urodą włoskiego zakątka. Biała sofa Portofino idealnie przecież prezentuje się na tle morskich aranżacji. Ta w subtelnej szarości przywodzi na myśl spacery po skalistych wzgórzach, a brązowa odnosi się do leśnych krajobrazów.

Technorattanowe sofy na taras dostępne w wielu kolorach dają sporo możliwości aranżacyjnych. Pozwalają umeblować finezyjnie zakamarek marzeń, w którym przepadniemy na długie godziny każdego dnia. Czując, że proste przyjemności ogrodowe prowadzą nas w kierunku niesamowitej, włoskiej dolce vita.

Szare sofy na taras – meble ogrodowe VENEZIA Royal szary 2

Kanapy z technorattanu to m.in. zdumiewająca kolorystyka, która umożliwia kreatywną zabawę formą w wielu kontekstach. To odkrywanie możliwości plastycznych tkwiących w zwykłych rzeczach, które zyskują rys niezwykłości, gdy kształtuje je designerska myśl. Tak właśnie prezentuje się sofa ogrodowa, którą stworzymy w ramach zestawu Venezia Royal szary 2. Wyczarowując kompozycję niezwykle modną, biorąc pod uwagę fakt, że szary kolor zdobywa obecnie wnętrza i strefy zewnętrzne jak tarasy, werandy, kawiarenki czy restauracje zewnętrzne.

Odkryjemy aranżacyjne możliwości szarych sof z technorattanu, które doskonale wyglądać będą na przykład w ramach betonowych czy szklanych struktur. Ale nie tylko w takim ujęciu szare kanapy zaprezentują się interesująco. Świadczą o tym meble Venezia, które wspaniale dookreślą także miejsca wielokolorowe, pełne przeciwstawnych form czy też nad wyraz naturalistyczne, rustykalne, nieokiełznane.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności