Szukaj

 

Sofy do ogrodu

Sofy do ogrodu

Klasyka, elegancja, wygoda – oto jak sofy do ogrodu odmieniają najzwyklejszą przestrzeń w kierunku tego, co wytworne, uniwersalne i piękne. Przywołują skojarzenia ze stylowymi wnętrzami pałacowymi i ich podniosłym klimatem. Jednocześnie nowoczesne sofy ogrodowe to popis designerskich możliwości, dzięki któremu odkrywamy nowe oblicze tradycyjnego wzornictwa. Robimy to na niepowtarzalnych tarasach, w romantycznych altanach, na klimatycznych werandach, na egzotycznym patio. W ogrodach nad wyraz osobistych i jedynych w swoim rodzaju oraz na zewnątrz przytulnych kawiarenek czy atrakcyjnych restauracji. Komfortowe sofy ogrodowe bowiem to także doskonałe meble dla branży HoReCa, które łączą wygodę z designerską prezentacją.

Sofy do ogrodu jak marzenie – meble ogrodowe MILANO Royal biały

Ogród jak marzenie? Taki właśnie stanie się ogród, w którym ustawimy białe sofy ogrodowe. Na przykład te w duchu zestawu Milano Royal biały. Coś pięknego do ogrodu czystej elegancji i świeżej formy! Biel w połączeniu z minimalistycznymi kształtami zyskuje szczególny wymiar. Sofy do ogrodu w takim ujęciu to rewelacja, która w dodatku oznacza podążanie za modą. Biały kolor przecież jest ostatnio niezwykle popularny.

Nauczyliśmy się na nowo odkrywać jego plastyczne możliwości. Meble ogrodowe Milano to przykład takiego odkrycia bieli w technorattanowym wydaniu. To propozycja aranżacyjna, którą warto rozważyć, urządzając własny taras czy patio. Technorattan biały daje nieskończenie wiele możliwości układania własnego obrazu ogrodu.

Sofy ogrodowe i wenecka fantazja – meble ogrodowe VENEZIA Royal brąz

Marzą ci się kanapy z technorattanu, które udoskonalą ogrodową przestrzeń? Oto zestaw mebli Venezia, który w całkowicie spełni oczekiwania każdego perfekcjonisty ogrodu. W ten sposób za pomocą kompletu mebli w weneckim stylu wprowadzimy cząstkę niezwykłości do wybranego miejsca w ogrodzie. Na taras w stylu włoskim, na retro werandę, do romantycznej altanki, na nieszablonowe patio. Każdy zakamarek wypięknieje, gdy umeblują go stylowe sofy w weneckim duchu. Meble idealne do przenoszenia się w wyobraźni do zjawiskowych miejsc oraz do bycia tu i teraz w cudownym ogrodzie. Nowoczesne kolekcje sof do ogrodu przywołują najbardziej eleganckie wzory sof klasycznych, także tych, które dekorowały weneckie komnaty. Współcześni projektanci poddają je przy tym ewidentnemu przekształceniu formalnemu.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności