• +48 33 484 18 86

  • info@gardenspace.pl  |  Kontakt

menu

  • Oltre - caret Oltre - szukaj

    szukaj

Oltre - szukaj

Sofy do ogrodu

Sofy do ogrodu

Klasyka, elegancja, wygoda – oto jak sofy do ogrodu odmieniają najzwyklejszą przestrzeń w kierunku tego, co wytworne, uniwersalne i piękne. Przywołują skojarzenia ze stylowymi wnętrzami pałacowymi i ich podniosłym klimatem. Jednocześnie nowoczesne sofy ogrodowe to popis designerskich możliwości, dzięki któremu odkrywamy nowe oblicze tradycyjnego wzornictwa. Robimy to na niepowtarzalnych tarasach, w romantycznych altanach, na klimatycznych werandach, na egzotycznym patio. W ogrodach nad wyraz osobistych i jedynych w swoim rodzaju oraz na zewnątrz przytulnych kawiarenek czy atrakcyjnych restauracji. Komfortowe sofy ogrodowe bowiem to także doskonałe meble dla branży HoReCa, które łączą wygodę z designerską prezentacją.

Sofy do ogrodu jak marzenie – meble ogrodowe MILANO Royal biały

Ogród jak marzenie? Taki właśnie stanie się ogród, w którym ustawimy białe sofy ogrodowe. Na przykład te w duchu zestawu Milano Royal biały. Coś pięknego do ogrodu czystej elegancji i świeżej formy! Biel w połączeniu z minimalistycznymi kształtami zyskuje szczególny wymiar. Sofy do ogrodu w takim ujęciu to rewelacja, która w dodatku oznacza podążanie za modą. Biały kolor przecież jest ostatnio niezwykle popularny.

Nauczyliśmy się na nowo odkrywać jego plastyczne możliwości. Meble ogrodowe Milano to przykład takiego odkrycia bieli w technorattanowym wydaniu. To propozycja aranżacyjna, którą warto rozważyć, urządzając własny taras czy patio. Technorattan biały daje nieskończenie wiele możliwości układania własnego obrazu ogrodu.

Sofy ogrodowe i wenecka fantazja – meble ogrodowe VENEZIA Royal brąz

Marzą ci się kanapy z technorattanu, które udoskonalą ogrodową przestrzeń? Oto zestaw mebli Venezia, który w całkowicie spełni oczekiwania każdego perfekcjonisty ogrodu. W ten sposób za pomocą kompletu mebli w weneckim stylu wprowadzimy cząstkę niezwykłości do wybranego miejsca w ogrodzie. Na taras w stylu włoskim, na retro werandę, do romantycznej altanki, na nieszablonowe patio. Każdy zakamarek wypięknieje, gdy umeblują go stylowe sofy w weneckim duchu. Meble idealne do przenoszenia się w wyobraźni do zjawiskowych miejsc oraz do bycia tu i teraz w cudownym ogrodzie. Nowoczesne kolekcje sof do ogrodu przywołują najbardziej eleganckie wzory sof klasycznych, także tych, które dekorowały weneckie komnaty. Współcześni projektanci poddają je przy tym ewidentnemu przekształceniu formalnemu.

powrót

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności