• +48 33 484 18 86

  • info@gardenspace.pl  |  Kontakt

menu

  • Oltre - caret Oltre - szukaj

    szukaj

Oltre - szukaj

Technorattan biały

Technorattan biały

Technorattan biały jest po prostu zjawiskowy i w tym duchu współtworzy dzisiejsze ogrody. To najlepszy przykład tego, jak tradycja i nowoczesność spotykają się w formie i kolorze. Przedmioty wykonane z białego technorattanu wyróżniają się bowiem na tle pozostałych. Mają w sobie coś wybitnie nowoczesnego, niemalże abstrakcyjnego i przywołują na myśl obrazy, które powstawały w oparciu o biel jako dominantę lub efekt redukcji. Jednocześnie białe, technorattanowe meble czy dodatki to powrót do łagodnej krainy dziewiętnastowiecznych ogrodów i ich malarskiego piękna. Stąd już tylko krok do cudownych obrazów impresjonistycznych, wypełnionych światłem i bielą, których tematem bardzo często były właśnie ogrody.

Technorattan biały w ujęciu mebli ogrodowych VENEZIA Royal biały

Biały technorattan staje się niekwestionowaną ozdobą dzisiejszych ogrodów, łącząc od strony plastycznej klasykę z awangardą. Świadczą o tym meble tarasowe z technorattanu jak zestaw Venezia w królewskiej bieli. Zachwycający komplet, który w pełni ukazuje walory białego technorattanu. Zestaw ten tworzą elementy środkowe, narożne oraz stolik Quadro. Technorattan biały w takiej odsłonie prezentuje się zarazem nowocześnie (wpływa na to geometryczny charakter mebli) jak i tradycyjnie (podkreśla to salonowy styl mebli plus eleganckie, szare poduszki).

Biały stół ogrodowy RONDO – odkrywamy walory białego technorattanu

Meble ogrodowe z technorattanu to różnorodność także ze względu na kolor. Coraz częściej zamiast popularnego brązu stawiamy na romantyczną biel. Wybór ten dotyczy nie tylko całych zestawów, ale pojedynczych mebli jak stoły ogrodowe, które w bieli wyglądają zjawiskowo. Wystarczy spojrzeć na biały stół technorattanowy Rondo. Okrągły, klasyczny blat z białego technorattanu to przywołanie urody nieco w duchu retro, która sprawia, że nowoczesne aranżacje ze stołem Rondo zyskują szczególny urok.

Biały leżak ogrodowy MARA – biały technorattan w sferze spełniających się marzeń

Białe meble technorattanowe przenoszą nas do strefy doskonałości plastycznej, ale także tej wyobrażeniowej. Kiedy oto marzenia o cudownym relaksie stają się konkretem. Odczujemy to, wypoczywając na doskonale wyprofilowanym leżaku ogrodowym Mara, który w białej wersji prezentuje się bajkowo. Taki leżak stanie się doskonałym uzupełnieniem na przykład białego tarasu widokowego, białej altanki drewnianej czy patio wyłożonego białym kamieniem naturalnym. Zresztą nie tylko na białym tle wyglądać będzie perfekcyjnie.

powrót

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności