Szukaj

 

Sofa do ogrodu

Sofa do ogrodu

Sofa do ogrodu potrafi odmienić każde miejsce dokładnie tak, jak tego potrzebujemy. Umebluje niewielki balkon otoczony petuniowymi dekoracjami oraz rozległy taras postindustrialny. Stanie się bazą dla metamorfozy na romantycznej werandzie, na której przeważają motywy różane. Ale też świetnie zaprezentuje się ustawiona po prostu przy basenie czy przy naturalistycznym wodospadzie. Wystarczy dostawić do niej stół bądź stolik ogrodowy, żeby zwykły fragment świata zaczął maksymalnie sprzyjać naszemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Perfekcyjna sofa do ogrodu

Jeśli zastanawiamy się nad meblem, który najpełniej dookreśli naszą przestrzeń, to postawmy na sofę do ogrodu. Taka w wersji technorattanowej okaże się wręcz perfekcyjna. Pod względem stylu i prezentacji oraz pod względem funkcjonalności. Wystarczy dostawić do niej krzesła tarasowe bądź fotele oraz stolik, żeby powstał rewelacyjny zestaw ogrodowy. Idealny do wypoczynku, do spotkań rodzinnych, do pracy na świeżym powietrzu. Rewelacja sama w sobie!

Sofa do ogrodu wyobraźni

Sofa ogrodowa to mebel, który znamy także z tych nierzeczywistych ogrodów przedstawionych na obrazach, na filmach, opisanych w powieściach. Kojarzy nam się głównie z luksusowym wypoczynkiem w zajwiskowym stylu oraz z romantycznymi opowieściami o miłości, której tajemnice często odkrywano w pięknych ogrodach w stylu francuskim lub angielskim.

Niewątpliwie sofy ogrodowe to meble z bogatą historią, także historią designu. To przedmioty stylowe, które doskonale meblują od wieków ogrody wyobraźni i ogrody realności. Fantastycznym dopełnieniem zestawów z sofami do ogrodu będą ekskluzywne leżaki ogrodowe lub głębokie fotele technorattanowe.

Kolory Portofino, czyli sofa ogrodowa PORTOFINO

Sofa Portofino to przedmiot, który świadczy o tym, że popisowe aranżacje znajdują się w zasięgu naszych możliwości. Zwłaszcza gdy do dyspozycji mamy sofy ogrodowe w kilku interesujących kolorach. W przypadku sofy Portofino możemy wybrać na przykład nieskazitelną biel. Jeśli połączymy ją z błękitem, przywodzącym na myśl widoki Portofino, wówczas stylizacja tarasowa zaprezentuje się wakacyjnie, lekko, beztrosko.

Z kolei sofa Portofino w wersji szarej to mebel wprost stworzony na awangardowy taras czy na patio, w którym obok elementów natury pojawiają się odwołania do epoki przemysłowej. Sofa ogrodowa w tym kolorze doskonale wpisuje się w popularny obecnie nurt mebli i aranżacji w szarej tonacji. Świetnie też skomponuje się na przykład z motywami z betonu architektonicznego czy z surowymi donicami z cementu.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności