Szukaj

 

Zaufali nam:

https://oltre.pl/poziom-511-design-hotel-spa-podzamcze-k-ogrodzienca https://oltre.pl/hotel-mikoajki-conference-spa-mikoajki https://oltre.pl/chochoowskie-termy-chochoow https://oltre.pl/hotel-aramow-aramow https://oltre.pl/doubletree-by-hilton-krakow-hotel-convention-center https://oltre.pl/tristan-hotel-spa-katy-rybackie https://oltre.pl/hotel-uroczysko-siedmiu-stawow-gola-dzierzoniowska-kwrocawia https://oltre.pl/hotel-grand-nosalowy-dwor-zakopane

Hotel Sokół ☆☆☆☆ Łańcut

Hotel Sokół Wellness & SPA to miejsce przeznaczone zarówno dla podróżujących służbowo jak i osób planujących urlop. Dogodne usytuowanie hotelu sprawia, że można tu odpocząć w zaciszu, a jednocześnie wybrać się pieszo na zwiedzanie miasta. Do centrum i pięknego zamku Łańcut jest zaledwie 5 minut spacerem. Hotel Sokół dzięki bogatej ofercie Wellness & SPA umożliwia relaks dla ducha i ciała. Dla aktywnych ciekawą propozycją mogą się okazać otwarte i kryte korty tenisowe. Firma OLTRE wyposażyła obiekt w meble tarasowe - stoliki, krzesła, zestawy wypoczynkowe oraz huśtawki z technorattanu. Dzięki zręcznemu połączeniu historii i eleganckich, nowoczesnych wnętrz, Hotel Sokół Wellness & SPA oferuje doskonałe zaplecze do organizowania wszelkich spotkań rodzinnych i biznesowych, dbając jednocześnie o komfort i luksus zakwaterowania.

Oferta hotelu

  • 35 pokoi 3 apartamenty
  • Powierzchnia bankietowo-konferencyjna 600 m2
  • Sala konferencyjna 70 m2
  • Restauracja a la carte
  • Strefa Wellness & SPA
  • Obsługa hotelowa 24h
  • Bezpłatny Internet i WIFI
  • Kryte i otwarte korty tenisowe
  • 70 miejsc parkingowych
  • Ciekawe atrakcje turystyczne

Hotel Sokół ☆☆☆☆ | Łańcut | Oltre Outdoor Indoor Design - Garden Space

Historia budynku łańcuckiego „Sokoła” sięga XIXw. I jest o tyle ciekawa, że parokrotnie zmieniano przeznaczenie gmachu. Początkowo budynek pod szyldem „Sokół” (własność Towarzystwa Gimnastycznego Sokół) pełnił funkcję teatru. Podczas II wojny światowej został zarekwirowany przez Niemców. Po wojnie układ polityczny doprowadził do likwidacji TG Sokół, w wyniku czego przeznaczenie budynku również uległo zmianie. Od 1946r. w gmachu funkcjonowało kino. Jednak z czasem budynek mimo remontów uległ dużemu zniszczeniu.

Gmach uratować mogła jedynie gruntowna renowacja. I właśnie takiego zadania się podjęliśmy, nadając łańcuckiemu „Sokołowi” nowego ducha i nową rolę. Rolę hotelu. Na szczycie budynku nadal widnieje rzeźba sokoła, a nazwa to Hotel Sokół na cześć szczytnej historii budynku.

Dla mnie, jako inwestora, inwestycja ta ma wymiar wręcz sentymentalny. Pamiętam, że jako mały chłopiec wraz z kolegami chodziłem do kina - w tamtych czasach - jak do pewnego sakrum. Pamiętam ten specyficzny, niepowtarzalny zapach, kojarzący się wówczas z luksusem. Dziś kino ma inny wymiar. A luksus ma inny zapach. Niemniej jednak moim zamiarem jest ten luksus Państwu zaoferować. Luksus w formie odpoczynku i relaksu. Życzę Państwu miłego pobytu w murach Hotelu Sokół, któremu pragnęliśmy przywrócić dawne czasy świetności.

Witold Sobuś

HOTEL SOKÓŁ WELLNESS & SPA
ul. Sokoła 11, 37-100 Łańcut

W tym obiekcie znajdziesz:


© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności