Szukaj

 

Skrzynia do ogrodu

Skrzynia do ogrodu

Pokrowce na meble kurzące się w garażu, dziecięce zabawki porozrzucane w nieładzie po tarasie, poduszki, które zajmują wiele cennego miejsca w szafie… Przechowywanie akcesoriów ogrodowych może przysparzać wiele kłopotów i burzyć porządek. Najwyższa pora raz na zawsze zaprowadzić ład wśród ogromu akcesoriów i przedmiotów używanych w ogrodzie! Skrzynia ogrodowa to obowiązkowy element w przydomowej scenerii każdego, kto chce cieszyć się pięknym, zadbanym i praktycznym ogrodem przez cały rok.

Elegancka skrzynia do ogrodu? Teraz to możliwe!

skrzynia na taras

Wartościami wyznaczającymi kierunek naszych działań jest bezwzględna jakość i estetyka. Jeśli do tej pory wydawało Ci się, że skrzynia do ogrodu to dodatek o czysto praktycznej funkcji, musimy wyprowadzić Cię z błędu! Nasze produkty to najlepszy dowód na to, że skrzynia na taras może łączyć w jedną całość walory funkcjonalne i estetyczne. Prosty design i szlachetne kolory pięknie prezentują się na tle żywej, intensywnej zieleni i harmonijnie uzupełniają komplet mebli ogrodowych. Ponadto, rola skrzyni w ogrodzie może wychodzić znacznie poza jej pierwotne przeznaczenie! Umieszczając na zamkniętej skrzyni poduchy, zyskujesz wygodne i eleganckie siedzisko umilające czas spędzony na świeżym powietrzu.

Całoroczna skrzynia do ogrodu

skrzynia ogrodowaDługotrwałe wystawienie na wilgoć, mróz, upał i promieniowanie UV przeważnie prowadzi do powolnego niszczenia struktury mebli. Producenci wyposażenia outdoorowego znaleźli sposób, aby całkowicie uniezależnić się od pogody. Odpowiedzią na potrzeby rynku okazał się być technorattan – materiał inspirowany rattanem pozyskiwanym z pni palm rotangowych. Syntetyczna wersja naturalnej substancji do złudzenia przypomina swój pierwowzór, jednak wykazuje od niego dużo lepsze właściwości. Możesz być pewien, że skrzynia ogrodowa wykonana właśnie ze zwartej plecionki za nic ma sobie zimowe mrozy, jesienne ulewy i letnie upały. Nieprzepuszczalne wieko i ściany o gęstym splocie są skuteczną barierą zapewniającą zawartości skrzyni stuprocentowe bezpieczeństwo. Co więcej, technorattan zachowuje swoje właściwości bez żadnej impregnacji i bez stosowania zabezpieczeń. Jedyne, co musisz zrobić, aby skrzynia zachwycała nieskazitelnym wyglądem, to raz na jakiś czas przetrzeć jej powierzchnię miękką ściereczką nasączoną w delikatnym płynie.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności