Szukaj

 

Oltre na turnieju Golf Biznes Liga 16-17 sierpnia Choszczno – Modry Las

Oltre na turnieju Golf Biznes Liga 16-17 sierpnia Choszczno – Modry Las

Już dzisiaj startuje kolejny turniej Polskej Ligi Biznesu. Firma Garden Space przez cały turniejowy rok objęła swoim patronatem wszystkie imprezy GBL. Tym razem turniej odbywa się na wyjątkowym polu golfowym w Choszcznie.

W swoim założeniu Modry Las Golf Club & Resort to społeczność ludzi, żyjąca w obecnych czasach i mająca zamiłowanie do sportu. Wizja ta miała na celu stworzenie wyjątkowego i zachowanego w naturalnym stanie azylu, który chroni swoje środowisko i jednocześnie oferuje wypoczynek, zaciszne odosobnienie i zrównoważony tryb życia.

Początek Modry Las Golf Club to rodzinna przygoda. Właściciele kupili grunty w 1993, aby chronić środowisko naturalne w pobliżu domu rodzinnego. W celu zachowania tego pięknego krajobrazu właściciele zwrócili się do Gary’ego Playera, legendy golfa, o zaprojektowanie pola golfowego, które urzekłoby każdego, kto na nim zagra.

Mistrzowskie 18-dołkowe pole zostało otwarte przez Playera w 2009 roku i od tego czasu rozwinęło się w kompleks oferujący przyjazną formę wypoczynku zbudowaną wokół filozofii, według której piękno naturalne i sport idą jak najbardziej w parze.

Modry Las Golf Club rozbudował się o drugie wspaniałe, tym razem 9-dołkowe pole golfowe oraz bazę noclegową na terenie kompleksu golfowego. Obiekty te odzwierciedlają zaczarowany krajobraz. Tak więc Modry Las ze swoim domem klubowym, profesjonalną akademią golfa, światowej klasy obiektami treningowymi, jak również szeregiem prestiżowych nagród, ugruntował swoją pozycję jako międzynarodowy kompleks golfowy, który posiada również atrakcyjne oferty zabudowy willowej.

Modry Las Golf Club

73-200 Choszczno,
Zachodniopomorskie,
Polska

golf@modrylas.pl

+48 667 710 410

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności