Szukaj

 

Krzesła na taras

Krzesła na taras

Nowoczesny taras to taki, który łączy interesującą estetykę z użytecznością. Gdzie przeszłość przejawia się jako pielęgnowane wciąż i kultywowane zwyczaje. Podawanie niedzielnych obiadów, świętowanie urodzin czy imienin, delektowanie się podwieczorkami, popołudniowe picie kawy z przyjaciółmi – te wszystkie czynności nadal chętnie wykonuje się w ogrodzie, a szczególnie na tarasie. Gdzie wkracza także przyszłość – widoczna w stylistyce mebli i zastosowaniu nowoczesnych materiałów. Połączeniem tradycji i współczesności są krzesła na taras prezentowane przez Oltre.

Krzesła na taras w nowoczesnym i klasycznym stylu

Oltre proponuje krzesła, które perfekcyjnie uzupełnią każdy stół czy stolik ogrodowy. Można zestawiać je w dowolny sposób, w zależności od naszych potrzeb oraz warunków przestrzennych ogrodu. Bez problemów dobierzemy krzesła pasujące do tworzonej przez nas aranżacji tarasowej. Klasyczne, nowoczesne, pomysłowo zaprojektowane, praktyczne, akcenty ogrodowej perfekcji – to propozycja w duchu Oltre.

Dystyngowane krzesło MINA

Oltre udowadnia, że prawdziwe piękno kryje się w prostocie i starannym wykonaniu. Krzesło Mina to przedmiot, który prezentuje elegancję w salonowym stylu. Jednocześnie przenosi ten walor luksusu do dowolnego miejsca w ogrodzie. Krzesła Mina można ustawić na tarasie, ale nie tylko. Na patio, na werandzie, w altance czy po prostu przy basenie lub pod baldachimem – w prosty sposób wykreujemy miejsce do ogrodowego przebywania.

Praktyczne i eleganckie krzesła Mina to przedmioty na wskroś nowoczesne, bo nadążające za dynamiką współczesnego życia. Zamieniają one taras w wygodną jadalnię, w której pomieści się cała rodzina. Innym razem przeistoczą go w biuro na świeżym powietrzu.

Na zdjęciu krzesła ogrodowe - Krzesło ogrodowe STRATO

Na zdjęciu krzesła ogrodowe - Krzesło ogrodowe STRATO

Artystyczne krzesło LISBONA

Krzesło, które zachwyca od pierwszego spojrzenia, czyli artystyczna Lisbona. Poprzez swój oryginalny design nawiązuje do portugalskiego wzornictwa. Krzesło Lisbona zwraca uwagę ażurową prezentacją i lekkością.

Jednocześnie Lisbona jest meblem wybitnie nowoczesnym, czyli takim, który podporządkowuje się współczesnemu stylowi życia. Jest odporne na rdzę, promienie UV, skrajne temperatury. Krzesło Lisbona to produkt w stu procentach wyplatany ręcznie. Takie przedmioty są dzisiaj szczególnie poszukiwane – oryginalne i zarazem solidnie wykonane. Te wszystkie walory wprowadzą na każdy taras krzesła Lisbona.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności