Szukaj

 

Kanapa do ogrodu 

Kanapa do ogrodu 

Kanapowe życie kojarzy się z totalnym leniuchowaniem. Nie ukrywajmy – każdemu od czasu do czasu należy się odrobina (albo zdecydowanie więcej!) takiego rozpieszczenia. Kiedy nie musimy absolutnie nic robić – tylko oddawać się beztrosce chwili. Najlepiej takie słodkie lenistwo spełnia się w ogrodzie – pod parasolem, w przyjemnym cieniu, ze szklanką chłodnego napoju w ręku. Obowiązkowym elementem tej dopieszczającej układanki jest kanapa do ogrodu maksymalnie sprzyjająca wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Kanapa do ogrodu, sofa, szezlong, narożnik

Kanapa ogrodowa podobnie jak ta domowa przeznczona jest do siedzenia i leżenia. Posiada poręcze i oparcia. Sofa uznawana jest za rodzaj niskiej kanapy, na której się głównie siedzi. W dzisiejszych domach i ogrodach coraz bardziej jednak zacierają się różnice pomiędzy tymi dwoma meblami i pojmuje się je po prostu jako miejsce do wygodnego odpoczynku na siedząco i leżąco. Podobne funkcje doskonale w każdej przestrzeni spełni narożnik czy szezlong.

Rozpieszczająca sofa PORTOFINO

Na sofie Portofino możemy odpocząć swobodnie i wygodnie, beztrosko i radośnie, czyli zupełnie we włoskim stylu. To nad wyraz wygodny mebel – niczym sofa czy kanapa salonowa zachęca do drzemki lub do pogawędki z przyjaciółmi. W lekkim i finezyjnym stylu wprowadza do świata ogrodowych przyjemności i możliwości. Prezentując się przy tym uwodzicielsko i romantycznie.

Na zdjęciu kanapa ogrodowa PORTOFINO

Na zdjęciu kanapa ogrodowa PORTOFINO

Relaksujący szezlong MILANO

Ogród to fantastyczne miejsce pogawędek i spotkań. Ale nie tylko. Szezlong Milano sprawi, że ogrodowa przestrzeń nabierze nieco sypialnianego charakteru. Krótka drzemka w ciągu dnia na szezlongu – w ten sposób zrelaksujemy się lepiej niż we wnętrzu, bo do snu ukołysze nas szum drzew i traw. Czyż to nie najlepsza muzyka relaksacyjna? Doskonałe przedmioty równie doskonale zmieniają charakter przestrzeni – otwierając nas na nowe możliwości. Jedna z nich to słodki sen na świeżym powietrzu.

Na zdjęciu szezlong ogrodowy - Szezlong MILANO

Na zdjęciu szezlong ogrodowy - Szezlong MILANO

Ogrodowy relaks we włoskim stylu

Włosi udowadniają, że rzeczy mogą się zmieniać w zależności od potrzeby chwili. Przecież dolce vita polega właśnie na momentalności bycia – na delektowaniu się promienną aktualnością, na wykorzystywaniu jej uroku. Przedmioty takie jak meble ogrodowe mają nam w tym pomagać. Dlatego włoski styl życia doskonale wyrażają meble modułowe – przekształcające w kilka chwil rzeczywistość w rajski zakątek.

powrót

© 2019 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności