Szukaj

 

INVEST HOTEL – Targi Wyposażenia Hoteli

INVEST HOTEL – Targi Wyposażenia Hoteli

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w kolejnej edycji Targów Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL, która odbędzie się w dniach 29.09-2.10.2014 roku.

Targi INVEST-HOTEL zajmują znaczącą pozycję w kalendarzu wydarzeń wystawienniczych dla branży hotelowej. Podążając za zmianami zachodzącymi na rynku oraz potrzebami uczestników tego wydarzenia, w tym roku targi hotelowe, a także odbywające się w tym samym czasie gastronomiczne oraz wyrobów spożywczych, promujemy pod jednym wspólnym hasłem HoReCa Poznań. Innowacyjne rozwiązania, nowości produktowe i technologiczne, a także usługi dla hotelu, kuchni i gastronomi, zostaną zaprezentowane w 5 halach targowych poświęconych kompleksowej ofercie z zakresu wyposażenia hotelu i restauracji.
Targi INVEST-HOTEL skierowane są do hotelarzy, inwestorów, architektów i projektantów wnętrz, przedstawicieli sanatorów, uzdrowisk, obiektów spa i wellenes, a także mniejszych ośrodków wypoczynkowych.

Do udziału w targach zapraszamy m.in.: producentów i dystrybutorów mebli, oświetlenia, tekstyliów, armatury i ceramiki sanitarnej, systemów audiowizualnych i oświetleniowych, grzewczych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych, przedstawicieli usług budowlanych i wykończeniowych, gastronomicznych, związanych z sektorem spa, odzieżą specjalistyczną i wyposażeniem okołohotelowym.
Targom, jak co roku, towarzyszyć będzie szereg merytorycznych spotkań, debat i konferencji dotyczących problemów i wyzwań branży hotelowej, w której wezmą udział znakomite polskie autorytety. Najbliższe targi to również doskonała okazja do poznania najnowszych trendów panujących w branży hotelowej i możliwość spotkania się wielu przedstawicieli biznesu.

Zapraszamy serdecznie!
Stoisko OLTRE Outdoor Indoor Design znajdą Państwo w sektorze 8A/54

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności