Szukaj

 

Fotele na taras

Fotele na taras

Taras to miejsce, w którym lubimy się rozsiadać na dłużej, żeby delektować się pięknymi widokami. Żeby smakować pyszne dania w przestrzeni wypełnionej zapachami kwiatów i ziół. Żeby pomówić z bliskimi o sprawach, które umykają nam w rozpraszającej codzienności. Taras to zatem coś więcej niż powierzchnia. Sprzyja wyciszeniu i integracji. Dlatego musimy go odpowiednio umeblować, żeby w pełni korzystać z możliwości tego miejsca. Niezbędne będą wygodne fotele na taras.

Fotele na taras, na którym przebywa się godzinami

Oltre proponuje eleganckie fotele na taras, na którym przebywa się od rana do wieczora. Kiedy to tarasowe życie toczy się nawet nocą, przy subtelnym oświetleniu, w blasku świec i gwiazd. Fotele ogrodowe Oltre sprawiają, że na tarasie możemy siedzieć godzinami. Przenosimy tam większość naszego życia.

Poranek w fotelu DOLCE VITA

Poranna kawa wypita na tarasie? Albo pyszne śniadanie zjedzone w otoczeniu budzącej się z nami natury? Takie doznania udaje się powtarzać niemal każdego dnia. Wystarczy usiąść wygodnie w fotelu Dolce Vita – żeby także dosłownie cieszyć się życiem. Tym, które przeżywamy właśnie w tej chwili. Naszym niepowtarzalnym istnieniem – o poranku, pomiędzy domem i ogrodem. Komfortowy i wytworny fotel Dolce Vita sprawia, że radość życia znajduje się tuż-tuż. Trzeba tylko nauczyć się ją odkrywać w najbliższych miejscach.

Na zdjęciu fotel ogrodowy - Fotel ogrodowy DOLCE VITA II

Na zdjęciu fotel ogrodowy - Fotel ogrodowy DOLCE VITA II

Popołudnie w fotelu LEONARDO

Przyjemnie po powrocie z pracy czy ze szkoły – spędzić popołudnie na słonecznym czy nawet deszczowym tarasie. Bez względu na pogodę warto w tej przestrzeni wytchnienia zagościć na dłużej. Pomoże w tym niesamowicie komfortowy fotel Leonardo. Stworzony do tego, żeby spędzić w nim leniwe popołudnie z książką czy ulubioną muzyką, na świeżym powietrzu, w otoczeniu kojącej zieleni.

Stylowy fotel Leonardo doskonale też uzupełni każdy stół czy stolik ogrodowy. Kilka takich foteli sprawi, że nasz taras zaprezentuje się jak luksusowa kawiarnia czy restauracja. Podamy tam codzienne obiady, ale też urządzimy eleganckie przyjęcia ogrodowe.

Wieczór w fotelu AMANDA

Romantyczną kolację można podać na tarasie, na którym ustawimy fotele Amanda. Piękne przedmioty na tle wieczornego ogrodu zaprezentują się niezwykle – jakby pochodziły z zaczarowanego świata doskonałości i fantazji. Fotele Amanda uatrakcyjnią każde miejsce. Wprowadzą do niego urok i sprawią, że wieczorna magia trwać będzie bez końca. 

powrót

© 2020 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności