Szukaj

 

Dr Irena Eris Ladies Golf Cup 2015

Dr Irena Eris Ladies Golf Cup 2015

Już po raz kolejny, firma Garden Space ma przyjemność być partnerem niezwykłego turnieju Dr Irena Eris Ladies GOLF CUP. Już niedługo zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Zachęcamy również do przeczytania dokładniejszych informacji o turnieju oraz obejrzenia krótkiego filmu z ubiegłorocznej edycji.

Jak przygotować golfowy turniej kobiecy, tak, aby jego uczestniczki nie tylko wzięły udział w doskonałej sportowej rywalizacji, ale również miały możliwość pielęgnacji urody i ukojenia zmysłów w harmonijnej atmosferze?

Taką możliwość daje uczestnictwo w turnieju Dr Irena Eris. Rozgrywany od 2007 r. , spośród imprez organizowanych wyłącznie dla pań jest to najbardziej prestiżowe wydarzenie golfowe w Polsce. Jednak Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to nie tylko rywalizacja sportowa, lecz także okazja do zadbania o siebie w pełnym tego słowa znaczeniu. Na wszystkie miłośniczki golfa czeka luksusowy, pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetyczny Instytut.

Turniej ma charakter międzynarodowy i jest jedną z niewielu okazji kiedy polskie golfistki mogą powalczyć z golfistkami z innych krajów europejskich. W 2011 r. w ramach turnieju zostały również rozegrane Mistrzostwa Polski Kobiet. W samych rozgrywkach udział wzięła rekordowa liczba Pań, nie tylko z Polski, ale także z Ukrainy, Grecji, Niemiec Wielkiej Brytanii, Francji oraz Szwecji. Były to jednocześnie Mistrzostwa Polski Kobiet o najwyższej frekwencji w historii.

W 2015 r. panie będą walczyły o specjalnie przygotowane puchary przez firmę YES. Fundatorem nagród jak co roku jest także włoska modowa marka golfowa Chervo, która ubiera wszystkie uczestniczki turnieju w eleganckie polo. Nagrodę główną dla zwyciężczyni ufundował Deutsche Bank, a dzięki szampanowi Perrier-Jouët, w specjalnym konkursie rozgrywanym zaraz po turnieju, uczestniczki będą miały możliwość zawalczenia o nagrodę specjalną – unikalną butelkę szampana Perrier-Jouët (jedyną taką w Polsce). Ten wyjątkowy dom szampański, którego tradycje sięgają początków XIX wieku, należy do francuskiego stowarzyszenia marek luksusowych Comité Colbert, którego członkiem od 2012 jest również Dr Irena Eris. Od 2014 r. partnerem turnieju jest również doskonała szwajcarska manufaktura zegarkowa TAG Heuer.

 

 

Fotorelacja 2015:

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności