Szukaj

 

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Serdecznie zapraszamy do Galerii z ósmego międzynarodowego turnieju golfowego Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup który odbył się w dniach 9-10 czerwca 2014 roku na polu golfowym Sand Valley Golf & Country Club oraz w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Spośród imprez organizowanych wyłącznie dla pań jest to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie w naszym kraju i jedno z najbardziej prestiżowych w tej części Europy.

Udział w turnieju, firmowanym przez doskonale znaną wszystkim Polkom markę kosmetyczną Dr Irena Eris, daje szansę zdobycia cennych punktów w Rankingu Polskiego Związku Golfa. (Turniej jest turniejem II kat).

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to nie tylko rywalizacja sportowa, lecz także okazja do zadbania o siebie w pełnym tego słowa znaczeniu. Na wszystkie miłośniczki golfa czeka Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris.
Turniej został objęty oficjalnym patronatem Polskiego Związku Golfa.

// sport.pl

Serdecznie zapraszamy!
- sponsor turnieju – Oltre Outdoor Indoor Design
— w Sand Valley Golf & Country Club.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności