Szukaj

 

Zestawy wypoczynkowe do ogrodu

Zestawy wypoczynkowe do ogrodu

Wypoczynek we własnym ogrodzie to jedna z najmilszych form spędzania czasu wolnego. To jakby czas tylko dla nas, kiedy możemy oddawać się czystej przyjemności bycia. Nawet wakacyjne przygody, wyjazdy, podróże bywają męczące. Nie mówiąc już o codziennych obowiązkach zawodowych, domowych czy rodzinnych. Tymczasem relaks w ogrodzie gwarantuje nam wszystko to, co najlepsze: odprężenie, wyciszenie, beztroskę, słodkie lenistwo. Wystarczy na tarasie, na patio czy na romantycznej werandzie ustawić zestawy wypoczynkowe do ogrodu.

Nowoczesne zestawy wypoczynkowe do ogrodu

Współczesne tempo życia sprawia, że maksymalnie pragniemy wykorzystać każdą chwilę, szczególnie tę przeznaczoną na relaks. Umożliwią nam to doskonałe komplety wypoczynkowe proponowane przez Oltre. Nowoczesne, bo łączące walory praktyczne z wysublimowaną estetyką.

Zestaw 8 MILANO – jak marzenie

Warto naśladować włoski styl bycia, także w ogrodowej postaci. Umożliwia nam to zestaw Milano 8, na który składają się: element narożny i środkowy, szezlong, stolik/puf, fotel. Poduszki siedziskowe i oparciowe stanowią wygodne i efektowne dopełnienie całości, która w każdym zakątku ogrodu prezentuje się nad wyraz oryginalnie. Dowolny fragment świata zamienimy wraz z tym zestawem w kawałek rajskiej przestrzeni, gdzie czas nagle zwalnia. Gdzie ogrania nas totalna lekkość bytu.

Na zdjęciu meble ogrodowe - Meble ogrodowe Zestaw FILIP 2

Na zdjęciu meble ogrodowe - Meble ogrodowe Zestaw FILIP 2

Zestaw 11 VENEZIA – przynosi wytchnienie

Wenecja kojarzy się z płynięciem – wody i czasu. Z doskonałością architektury i wielorakim pięknem tworzonym przez artystów. Z przyjemnością kawiarnianego życia. Zestaw 11 Venezia poniekąd odsyła nas do tych wszystkich znaczeń.

Czas spędzony w ogrodzie, w którym ustawimy ten piękny zestaw, płynie zupełnie inaczej. Jakby dowolnie, zgodnie z naszym wewnętrznym rytmem. Na przekór pędzącemu czasowi zegarów. Wystarczy rozsiąść się wygodnie w fotelu albo ułożyć na narożniku – żeby poczuć się cudnie. Dodatkowo cały zestaw prezentuje się bardzo wytwornie. Nawiązuje do najlepszych wzorów. Łączy nowoczesny design z ponadczasowym urokiem artystycznych przedmiotów.

Zestaw Venezia to propozycja dla miłośników klasycznego piękna zestawionego z nutką awangardy. Te meble kreują naszą ogrodową rzeczywistość od podstaw, wprowadzając do niej wyrafinowaną stylistykę, kolorystykę i zachwycające kształty. 

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności