• +48 33 484 18 86

  • info@gardenspace.pl  |  Kontakt

menu

  • Oltre - caret Oltre - szukaj

    szukaj

Oltre - szukaj

Świętuj z nami 10 urodziny!

Świętuj z nami 10 urodziny!

Świętuj z nami 10 urodziny! Tylko do 31 lipca w specjalnej promocji "50% - świętuj z nami 10 urodziny" - rozdajemy 50% bony kwotowe! Promocją objęty jest asortyment marek: Oltre®, Zumm®, Vimine®, Platinum®, Cappi Europe®, Silkka®, Mica®! W promocji znajdą Państwo zestawy wypoczynkowe, stoły, fotele i krzesła, leżanki ogrodowe, akcesoria, parasole ogrodowe, donice ceramiczne, meble technorattanowe, meble z naturalnego rattanu, meble z drewna tekowego oraz ogrodowe meble aluminiowe. Aby otrzymać bon w wysokości 50% wartości Państwa zamówienia wystarczy dokonać dowolnego zakupu z asortymentu Oltre® lub pozostałych marek w sklepie Garden Space®.

Ciesz się w pełni latem w swoim ogrodzie!

- Regulamin promocji -

Oferta promocyjna „-50% - świętuj z nami 10 urodziny” obowiązuje od 14.07.2017 do 31.07.2017 lub do wyczerpania zapasów. Po zakupie dowolnego produktu z asortymentu marek: Oltre®, Zumm®, Vimine®, Platinum®, Cappi Europe®, Silkka®, Mica® - klient otrzymuje bon kwotowy w wysokości 50% wartości zamówienia do wykorzystania dla pełnego asortymentu marek objętych promocją (przykład reprezentatywny: po zakupie produktów marki OLTRE® o wartości 5000,00zł klient otrzymuje bon kwotowy w wysokości 2500,00zł). W przypadku niezrealizowania pełnej kwoty z bonu kwotowego pozostała wartość bonu nie podlega zwrotowi, wypłacie lub wymianie. Gdy wartość towarów przekracza wartość bonu kwotowego możliwa jest dopłata. Bon kwotowy jest jednorazowy. Bon kwotowy ważny jest do 15.08.2017r. Zamówienia w terminie 14.07 - 31.07 należy złożyć w sklepie online oltre.pl, dowolnym salonie Garden Space®, w sklepie online gardenspace.pl oraz składając zamówienie telefonicznie. Do zamówienia złożonego w stacjonarnym salonie sprzedaży przysługuje drukowany bon kwotowy, dla zakupów telefonicznych i dokonanych w sklepach internetowych – indywidualny kod rabatowy do wykorzystania online. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi i wyprzedażami.

powrót

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności