Szukaj

 

Stół na taras

Stół na taras

Nawet nieduży taras może stać się urzekającym miejscem spotkań i relaksu. Wzbogacając aranżacje o stół na taras, dajesz sobie szansę na delektowanie się latem dokładnie tak, jak lubisz. Żeby spędzić czas w pięknej, naturalnej scenerii wystarczy rozejrzeć się wokoło – bujne kwiaty kwitnące pod oknem, drzewka owocowe dające błogi dzień, ptaki chowające się w koronach drzew, krzewy uginające się pod ciężarem owoców składają się na urzekającą mozaikę tworzącą Twoją własną, intymną idyllę.

meble ogrodowe na taras

Stylowy stół na taras – tchnij życie w przestrzeń!

Nowoczesny stół na taras pomoże Ci przekształcić zwyczajne, nieco nudne patio w zewnętrzną jadalnię albo uroczy salonik. Jeśli chcesz stworzyć dla siebie i bliskich centrum spotkań przy aromatycznych potrawach z grilla, warto postawić na duży stół ze wzmacnianym blatem. Dzięki szybie ze szkła hartowanego, nawet bardzo ciężkie misy i rozgrzane naczynia nie uszkodzą stołu. Dużą przestrzeń ciekawie wypełnisz, kiedy zrezygnujesz z prostokątnego stołu na rzecz imponującego, okrągłego modelu w całości wyplatanego z modnej plecionki. Jeśli bardziej niż gwar i towarzystwo cenisz sobie spokój i ciszę, warto postawić na tarasowych deskach nieduży stół i dwa wygodne fotele. W prosty i niewymagający sposób stworzysz ustronny kącik relaksu, w którym zatopisz się we własnych myślach i oderwiesz się od otaczającego świata przy dobrej książce. Meble ogrodowe na taras pomogą Ci zrealizować każdą wizję.

Technorattan, czyli niezawodny stół na taras

stylowe meble ogrodowe

Meble ogrodowe muszą nieustannie walczyć z czynnikami zewnętrznymi, które mogą osłabiać ich strukturę. Jeśli nie chcesz, aby powierzchnia stołu matowiała, pękała lub traciła kolor pod wpływem intensywnych opadów, skrajnych temperatur albo promieniowania UV, wybieraj wyposażenie wykonane z odpornych, nowoczesnych materiałów. Wśród ogromu propozycji, jakie mają nam do zaoferowania producenci mebli ogrodowych, szczególnie dużą popularnością cieszą się modele wykonane z innowacyjnego technorattanu. I nic w tym dziwnego – stoły tarasowe, krzesła, huśtawki i dodatki wykonane z syntetycznego odpowiednika naturalnego rattanu nie tylko trafnie wpisują się w trendy lansowane przez designerów, ale również wyróżniają się nieprzeciętnie długą żywotnością. Ponadto, stylowe meble ogrodowe są wyjątkowo lekkie, czym zaskarbiły sobie sympatię właścicieli hoteli, luksusowych ośrodków SPA i restauracji.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności