Szukaj

 

Stół do ogrodu

Stół do ogrodu

Stół do ogrodu po prostu musi być doskonały. Przecież to on wyznacza centrum rodzinnych czy przyjacielskich spotkań. Często też wykorzystywany jest jako elementarny mebel, który stawia się na firmowych tarasach. Staje się więc często zastępczym stołem konferencyjnym, umożliwiającym biznesowe spotkania w miłej atmosferze. Stół ogrodowy coraz częściej też pojawia się w pomieszczeniach o charakterze komercyjnym, jak hotele czy puby. Zwłaszcza sezonowe ogródki, tworzone przy kawiarniach czy restauracjach, to miejsca, w których stawia się stoły ogrodowe wraz z uzupełniającymi je krzesłami bądź fotelami.

Na zdjęciu leżanki na taras

Technorattanowy stół do ogrodu

Doskonałą propozycją zarówno dla prywatnego ogrodu jak i dla przestrzeni o charakterze publicznym, jest technorattanowy stół ogrodowy. Przedmioty wykonane z technorattanu (krzesła, fotele, narożniki, leżanki na taras, sofy) odznaczają się wysoką odpornością i użytecznością. To meble całoroczne, których nie zniszczy promieniowanie UV, deszcz czy mróz. Technorattanowy stół do ogrodu, podobnie jak fotel czy leżanka z technorattanu, to mebel, który nie sprawia żadnych kłopotów z utrzymaniem w czystości. To bardzo ważny aspekt. Zwłaszcza na rodzinnym tarasie czy w kawiarnianym ogródku, gdzie wciąż coś się rozlewa.

Okrągły stół ogrodowy RONDO

Perfekcję rzeczy wyplecionych z technorattanu potwierdza stół ogrodowy Rondo. Przy tym technorattanowym stole do ogrodu może zasiąść do 10 osób. Bez problemu więc zorganizujemy przy nim fantastyczne przyjęcie z bardzo wyjątkowej okazji lub zupełnie bez okazji  – bo dzień jest taki piękny i warto podać smakowity obiad na słonecznym tarasie. Na świeżym powietrzu przecież wszystko smakuje sto razy lepiej, a obiad czy kolacja stają się wspaniałą formą integracji z najbliższymi. Blat stołu Rondo pokrywa szyba z hartowanego, przezroczystego szkła o grubości 8 mm.

Na zdjęciu leżanka z technorattanu

Prostokątny stół ogrodowy RAPALLO

Podobna szyba stanowi zwieńczenie prostokątnego stołu ogrodowego Rapallo. Mebel ten wprowadzi elegancję do każdego miejsca, w którym się pojawi. Technorattanowy stół Rapallo może stać się centralnym punktem familijnego tarasu. Ale też doskonale zaprezentuje się w przestrzeni półoficjalnej. Ma on charakter uniwersalny. Dostępny jest  w kilku wersjach kolorystycznych, co sprawia, że bez trudu dobierzemy ten wariant, który najpiękniej wypełni konkretną przestrzeń.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności