Szukaj

 

Spoty reklamowe Oltre w TV

Spoty reklamowe Oltre w TV

Prezentujemy kilka naszych nowych spotów reklamowych, które powstały we współpracy z firma Garden Space - oficjalnym dystrybutorem mebli Oltre. Reklamy mogą Państwo obejrzeć w internecie oraz na kanałach Grupy TVN.


Spot reklamowy Oltre / Garden Space


Zestaw mebli ogrodowych MILANO
Wzbogacając swój ogród czy patio o zestaw Milano, wykreujesz na własnej przestrzeni strefę relaksu, która będzie codzienną ucieczką od trudów i stresu. Niezwykła miękkość i idealnie wyprofilowany kształt naszych mebli sprawią, że doświadczysz uczucia relaksu, którego dotąd nie zaznałeś. 

 


Huśtawka ogrodowa KOKON
To idealna propozycja dla wszystkich spragnionych relaksu na świeżym powietrzu. Zawieszony na stelażu KOKON może być wykorzystywany na balkonach i tarasach, świetnie sprawdzi się też we wnętrzach, podwieszony pod sufitem. Najpiękniej jednak będzie prezentował się po prostu zawieszony na drzewie. Życzymy przyjemnego wypoczynku!

 


Leżanka ogrodowa MARA
Komfort niczym z hollywoodzkich filmów? Ależ tak! Leżanka MARA przywodzi na myśl ciepłą, kalifornijską plażę, delikatny wietrzyk znad oceanu i relaks w delikatnym słońcu. Dzięki leżance MARA nawet zwykły taras zamieni się w oazę spokoju, odprężenia i wyciszenia. Delikatne łuki leżanki MARA idealnie dopasowują się do kształtu ciała sprawiając, że leżanka jest niezwykle wygodna i umożliwia relaks na najwyższym poziomie. Leżanka MARA świetnie sprawdza się w SPA, hotelach i przy basenach.

 

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności