Szukaj

 

Kanapa z technorattanu

Kanapa z technorattanu

Ogród to przestrzeń niejednoznaczna, zaskakująca i nieoczywista. Warto wykorzystać wszystkie jego walory, żeby poznawać nowe smaki życia, dostępne za progiem naszych domów. Nowoczesne ogrody otwierają się na współczesny styl bycia – oparty na przekraczaniu schematów, na łączeniu różnych aspektów w jednej rzeczy czy działaniu, na fascynacji pięknem. To miejsca, w których odpoczywamy, pracujemy i integrujemy się z rodziną. Kanapa z technorattanu jest meblem, który to wszystko umożliwia.

Kanapa z technorattanu – piękna i praktyczna

Chcemy żyć pięknie, otaczając się wyrafinowanymi przedmiotami. Tworząc we wnętrzach i w ogrodach prawdziwe galerie doskonałości. Pociągają nas oryginalne aranżacje wnętrzarskie i ogrodowe. Jednocześnie pragniemy, żeby nasza rzeczywistość była maksymalnie wygodna i prosta – pozbawiona najdrobniejszych trosk. Kanapa z technorattanu to przedmiot spełniający te standardy.

Na zdjęciu kanapa z technorattanu PORTOFINO

Na zdjęciu kanapa z technorattanu PORTOFINO

Oltre udowadnia, że połączenie doskonałej estetyki i aspektów praktycznych jest możliwe. Kanapa, która ozdobi każdy fragment ogrodu – zjawiskowe patio, nowoczesny taras, romantyczną werandę – okaże się niezwykle łatwa w pielęgnacji. Nie wymaga żadnych szczególnych zabiegów. W dodatku może stać na zewnątrz przez cały rok.

Salon pod gołym niebem

Kanapa z technorattanu to zapowiedź cudownego wypoczynku. Sto razy lepiej przecież spoglądać na przepływające po niebie obłoki, leżąc na kanapie ogrodowej, niż tkwić cały dzień w salonie na sofie. Wieczorem zaś z tego miejsca można podziwiać rozgwieżdżone niebo, chłonąc romantyzm zaczarowanego ogrodu.

A kiedy ogarnie nas zmęczenie po dniu pełnym wrażeń, to na ogrodowej kanapie cudownie będzie się zdrzemnąć. Wystarczy milutki pled, żeby móc to robić także wtedy, gdy zrobi się nieco chłodniej. Jesienna drzemka w ogrodzie – coś wspaniałego.

Zestaw 11 MILANO – idealny do drzemki

Szezlongi wchodzące w skład zestawu 11 Milano zapewnią kanapowy wypoczynek w ogrodzie. Można się na nich wygodnie ułożyć i porozmawiać z osobą znajdującą się obok. Albo poczytać sobie książkę czy posłuchać muzyki. A najlepiej – nic nie robić przez cały dzień.

Na zdjęciu kanapa z technorattanu i zestaw mebli ogrodowych 11 MILANO

Na zdjęciu kanapa z technorattanu i zestaw mebli ogrodowych 11 MILANO​​​​​​​

Zestaw 8 Milano – idealny do spotkań

Modułowa konstrukcja mebli ogrodowych sprawia, że bez trudu skomponujemy wymarzoną kanapę. Dokładnie taką, jakiej potrzebujemy. Potwierdza ro zestaw 8 Milano, który tworzą: szezlong, element narożny i środkowy, fotel, stolik/puf. W ten sposób, meblując nasz świat, wykreujemy miejsce idealne do spotkań.

Na zdjęciu kanapa z technorattanu i zestaw mebli ogrodowych 8 MILANO

Na zdjęciu kanapa z technorattanu i zestaw mebli ogrodowych 8 MILANO

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności