Szukaj

 

Huśtawki ogrodowe z technorattanu

Huśtawki ogrodowe z technorattanu

Stworzenie ciekawej aranżacji ogrodowej nie wymaga misternego i kosztownego kompletowania całego zestawu mebli. Żeby stworzyć przytulną przestrzeń, szczególnie na małym metrażu, czasami wystarczy postawić na jeden, mocny akcent, który nada całości charakteru i smaku, będąc spoiwem całej stylistycznej wizji. Designerska huśtawka ogrodowa jest doskonałym elementem, który tchnie nowe życie w Twoją przestrzeń.

Huśtawki do ogrodu – zabawa i odpoczynek

Jeśli huśtawka ogrodowa dalej kojarzy Ci się ze staromodną drewnianą, bujaną ławką, spieszymy wyprowadzić Cię z błędu. Nasza propozycja znacznie odbiega od utartych schematów. Oryginalny kształt huśtawki Cocoon zapewnia chwilę relaksu w całkowitej izolacji od otoczenia. Szczelnie otulony przez Cocoon zatracisz się w zupełnie nowym, nieznanym dotąd wymiarze odpoczynku. Głęboka kolorystyka w naturalnych odcieniach i fantazyjna forma sprawiają, że nasze huśtawki ogrodowe mogą stanowić samodzielną ozdobę przydomowego krajobrazu, albo harmonijne uzupełniać kolekcję technorattanowych mebli. Ozdobny bujany fotel, podwieszony pod sufitem, może również stać się efektownym elementem nowoczesnego salonu czy sypialni.

Na zdjęciu fotel ogrodowy - Fotel wiszący KOKONNa zdjęciu fotel ogrodowy - Fotel wiszący KOKON

Huśtawki ogrodowe z technorattanu – małe dzieło sztuki

Nasze huśtawki ogrodowe to uosobienie finezyjnego wdzięku i dbałości o detale. Technorattanowa konstrukcja daje pewność, że ulubionego mebla nie naruszą wilgoć, niskie i wysokie temperatury oraz promieniowanie UV. Miękkie, grube poduszki siedziskowe zabezpiecza warstwa teflonu, będącego barierą dla wilgoci.

powrót

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności