Szukaj

 

Zaufali nam:

/poziom-511-design-hotel-spa /hotel-mikolajki-conference-spa /chocholowskie-termy /hotel-arlamow /doubletree-by-hilton-krakow-hotel-convention-center /tristan-hotel-spa /hotel-uroczysko-siedmiu-stawow https://oltre.pl/hotel-grand-nosalowy-dwor-zakopane

Food Art Gallery Wrocław

Food Art Gallery to autorska kuchnia oparta na połączeniu tradycji oraz fascynacji tym, co awangardowe i zaskakujące. Polskie smaki zyskują tu nowe brzmienie, a naturalne aromaty i struktury stanowią podstawę kreatywnych kombinacji o wyjątkowym charakterze.

Karta Win

Kartę win Food Art Gallery stanowią starannie wyselekcjonowane trunki z najsławniejszych domów szampańskich oraz cenionych winnic z Europy i świata. Obok wysokiej jakości młodszych roczników, w karcie znajdują się szlachetne wina dojrzałe oraz wina tzw. „drugiej etykiety”. To wybór kreatywny, zachwycający zarówno początkujących, jaki i wytrawnych pasjonatów winiarstwa. Stworzona przez doświadczonego sommeliera karta doskonale współgra z kulinarnym działami sztuki serwowanymi przez szefa kuchni.

 

Food Art Gallery - Wrocław - meble ogrodowe z technorattanu OLTRE Outdoor Indoor Design

Galeria Sztuki

W wymiarze artystycznym Food Art Gallery to niezwykła przestrzeń wystawiennicza dla malarstwa i grafiki. To galeria sztuki współczesnej, w której obok uznanych polskich twórców swoje prace prezentują również lokalni młodzi artyści. Ich odkrywanie oraz promocja jest pasją, która pozwala czerpać z życia to, co piękne i nieoczywiste.

Food Art Gallery - Wrocław - meble ogrodowe z technorattanu OLTRE Outdoor Indoor Design

Food Art Gallery
ul. Księcia Witolda 1
50-202 Wrocław

tel.: 885 515 404
restauracja@foodartgallery.pl

OTWARTE
wtorek - piątek 12:00 - 22:00
sobota 14:00 - 22:00
niedziela 12:00-20:00

foodartgallery.pl


© 2020 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności