• +48 33 484 18 86

  • info@gardenspace.pl  |  Kontakt

menu

  • Oltre - caret Oltre - szukaj

    szukaj

Oltre - szukaj

Poszewki i pokrowce

Pokaż:

Poszewki na meble ogrodowe i pokrowce na meble ogrodowe

Ciągłe niebezpieczeństwa czyhające na meble ogrodowe mogą skutecznie skrócić ich żywotność. Żar lejący się z nieba w upalne dni, siarczyste mrozy, opady deszczu i śniegu oraz promieniowanie UV mogą odbić się na wyglądzie ulubionego fotela czy stolika. Aby jak najdłużej cieszyć się pięknymi meblami, warto uzupełnić swoją kolekcję o funkcjonalne poszewki i pokrowce na meble ogrodowe z technorattanu.

Poszewki i pokrowce – ratunek dla mebli

Żaden materiał, nawet solidny i odporny na działanie czynników zewnętrznych technorattan, nie jest niezniszczalny. Mając na uwadze dobro naszych klientów i troskę o jakość produktów, stworzyliśmy szeroką ofertę poszewek i pokrowców na meble ogrodowe z technorattanu, dzięki którym wyposażenie outdoorowe będzie urzekać nieskazitelnym wyglądem przez długie lata.  Wśród kompleksowej oferty znajdują się zarówno okrycia na całe komplety, jak i osłony na pojedyncze elementy zestawów modułowych. Uszkodzenie poduszki czy siedziska nie musi wiązać się z koniecznością wymiany całego mebla – wystarczy uzupełnienie jej wypełnienia, żeby przywrócić sofie pierwotną formę, zapraszającą do wypoczynku i odprężenia. Poduszki przechowywane w specjalnych poszewkach możesz łatwo przewieźć i przechowywać poza sezonem letnim, nie narażając ich na odkształcenie i pobrudzenie. 

Poszewki i pokrowce na meble ogrodowe z technorattanu – niezawodne i trwałe

Nasze poszewki i pokrowce na meble ogrodowe z technorattanu wykonane są z trwałej i wytrzymałej folii plandekowej. Dobro klientów jest naszym priorytetem – specjalnie dla Ciebie uszyjemy pokrowiec na każdy mebel z asortymentu Oltre.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności