Szukaj

 

Projektujesz wnętrza?
Zajmujesz sie grafiką 3D?

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ciekawych aranżacji naszych mebli. Jeśli w swoich aranżacjach chciałbyś wykorzystać modele naszych produktów skontaktuj się z nami..

Zamów darmowe materiały i pobierz modele 3D

Modele 3D i tekstury

Wiemy ile pracy wymaga przygotowanie dobrych, fotorealistycznych wizualizacji, które są kluczowe dla powodzenia projektu. Chcemy choć nieco pomóc w tym procesie dlatego udostępniamy materiały w postaci brył 3D oraz tekstur. Nasze meble możesz dowolnie modyfikować – wykonamy je dla Ciebie i Twojego Klienta. Jeżeli potrzebujesz pomocy w dostosowaniu modeli – daj znać – zrobimy to dla Ciebie.

Próbki technorattanu i katalogi

Dla tych, którzy lubią dotknąć i pooglądać „w realu” proponujemy szybką i darmową wysyłką materiałów w postaci katalogów i próbników drewna. Próbki będą pomocne przy ocenie rysunku i kolorystyki drewna. Wystarczy, że podasz swój adres pocztowy.

Współpraca

Zależy nam na „dobrze wykonanej robocie” i wiemy, że tylko ścisła współpraca projektanta i producenta może dać taki efekt. Nie tylko wytwarzamy meble, ale także wizualizujemy i wspieramy na etapie projektu – a co najważniejsze – znamy cenę pomocy w sprzedaży naszych mebli! Skontaktuj się z nami, a przedstawimy ofertę współpracy.

Krok 1. Wypełnij formularz

Krok 2. Wybierz interesujące Cię materiały:

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności