• +48 33 484 18 86

  • info@gardenspace.pl  |  Kontakt

menu

  • Oltre - caret Oltre - szukaj

    szukaj

Oltre - szukaj

Technorattan meble

Technorattan meble

Przyglądając się modnym aranżacjom prywatnych ogrodów i zewnętrznym strefom luksusowych hoteli, salonów SPA czy restauracji, nie sposób nie zauważyć, co stoi na piedestale stylowych kompozycji – meble z technorattanu. Innowacyjne tworzywo zrewolucjonizowało rynek outdoorowy i pozwoliło zdefiniować ogrody na nowo. Co sprawiło, że technorattan odniósł tak wielki sukces?

Technorattan – meble zainspirowane naturą

Plecione meble towarzyszyły ludziom już od wieków. Mimo zmieniającej się mody i rozwoju techniki, rattanowe meble wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Producenci wyposażenia outdoorowego pragnęli znaleźć złoty środek między urzekającą formą naturalnej plecionki, a bezwzględną trwałością, jaką mogą zagwarantować nowoczesne metody produkcji. Efektem ich działań jest powstanie technorattanu, który szturmem podbił serca zwolenników relaksu na świeżym powietrzu.

Na zdjęciu nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu

Technorattan do złudzenia przypomina swój pierwowzór, czyli rattan pozyskiwany z pni azjatyckich palm rotangowych. Tym, co wyróżnia syntetyczny materiał od naturalnej substancji, jest bezwzględna odporność na działanie zmiennych warunków pogodowych. Zwarta, nieprzepuszczalna struktura nie absorbuje wody i nie pęka, nie matowieje ani nie traci swoich właściwości pod wpływem mrozu, upału, opadów i promieniowania UV. Co więcej, aby nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu zachowały swoją nieskazitelną formę, nie trzeba tracić czasu na pracochłonną impregnację i zabezpieczenia.

Mistrzostwo formy

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu zachwycą każdego miłośnika wysmakowanego designu. Technorattanowe sofy, fotele, krzesła, huśtawki i inne elementy wyznaczają trendy na rynku i podnoszą ogrody i tarasy do rangi luksusowych, zewnętrznych salonów. Elegancka forma tkwiąca w prostych kształtach idealnie komponuje się zarówno z designerskimi przestrzeniami zaprojektowanymi według współczesnych trendów architektonicznych, jak i ogrodami, w których dominują klasyczne, ponadczasowe kanony piękna.

Na zdjęciu ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Technorattan – meble stworzone w trosce o środowisko

Wybierając technorattan, wspieramy środowisko. Produkcja syntetycznego materiału jest procesem w pełni ekologicznym, wolnym od udziału substancji toksycznych. Żywotność mebli jest niespotykanie długa i wynosi około 15 lat. Po tym czasie produkty poddawane są recyklingowi.

 

 

powrót

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności