Szukaj

 

fotele z technorattanu

Unikatowe fotele z technorattanu

Stylowe, funkcjonalne i niezwykle komfortowe – nic nie opisze lepiej naszych foteli ogrodowych. Fotele z technorattanu są niekwestionowanym hitem wśród wyposażenia outdoorowego. Co wpływa na ich niesłabnącą popularność? Przede wszystkim wysmakowany design i niezwykła elegancja tkwiąca w każdym modelu. Uzupełniając swoją kolekcję mebli o stylowe i wygodne fotele z technorattanu stwarzasz dla siebie i rodziny oazę odpoczynku, którego na co dzień tak bardzo nam brakuje.

Fotele z technorattanu – meble na lata

Każdy pojedynczy model wykonany jest z najwyższej jakości materiałów – metalu i technorattanu. Aluminiowy stelaż sprawia, że cała konstrukcja jest niezwykle lekka, dzięki czemu przenoszenie i zabezpieczanie mebli nie sprawia żadnego problemu. Plecionka z technorattanu daje gwarancję niezawodności na długie lata.  Syntetyczna wersja naturalnego surowca wykazuje ponadprzeciętną odporność na warunki atmosferyczne, w tym skrajne temperatury, wilgoć i promieniowanie UV, dzięki czemu nasze fotele z technorattanu zachwycają wyglądem przez długie lata. Dzięki różnorodnym wariantom kolorystycznym, wybierzesz model harmonijnie dopasowany do stylistycznej wizji Twojego ogrodu czy patio.

© 2020 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności