Szukaj

 

fotele do ogrodu

Komfortowe fotele do ogrodu

Czym byłby ogród, gdyby pozbawić go tego, co w nim najistotniejsze – możliwości relaksu i odpoczynku? Prawdziwy ogród to miejsce z duszą, do którego tęsknimy podczas chodnych dni, a latem z radością czerpiemy ze wszystkich jego uroków. Na funkcjonalność naszej przydomowej przestrzeni wpływa wiele elementów, wśród których kluczową rolę odgrywają meble. Stylowe fotele do ogrodu z technorattanu, położone pod zadaszeniem altany lub wyeksponowane na nasłonecznionym tarasie, staną się ulubionym towarzyszem letnich dni.

Fotele do ogrodu – wszystko, czego potrzebujesz

Proponujemy wyjątkową ofertę foteli do ogrodu, które z powodzeniem urzeczywistniają dwie idee – najwyższego komfortu i wysmakowanego designu. Każdy model został zaprojektowany, żeby służyć ciału i zmysłom. Wygodny, idealnie wyprofilowany kształt i rozkoszna miękkość piankowych siedzisk wprowadzą Cię w nieznany dotąd wymiar odpoczynku. Każdy pojedynczy model zachwyca nietuzinkowym wzornictwem, które wniesie do przestrzeni nutę luksusu rodem z najlepszych europejskich kurortów. Do stworzenia każdego fotela do ogrodu z kolekcji Oltre wykorzystano najlepsze materiały, wśród których główną rolę odgrywa niezawodny technorattan. Syntetyczna wersja naturalnego rattanu od lat doceniana jest na całym świecie ze względu na swoją trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne w każdych warunkach atmosferycznych.

© 2019 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności