Szukaj

 

donica ogrodowa

Niebanalna donica ogrodowa

Dekoracja, która jest stylowym dodatkiem, podkreślającym wszystkie walory Twojego ogrodu, atrakcyjna i uniwersalna… Oprawa dla roślin, które wreszcie pokażą wszystkie swojej atuty. O czym mowa? Oczywiście o donicy! Pozornie zwyczajny i prosty element, który jest obecny w niemal każdym ogrodzie, może stać się niezwykłą dekoracją, spajającą outdoorową aranżację w spójną całość. Każda donica ogrodowa z naszej kolekcji jest przemyślaną i praktyczną konstrukcją, której nie może zabraknąć w Twoim ogrodzie czy na patio.

Donica ogrodowa – mała wielka rzecz

Proponujemy donice o zróżnicowanej wielkości i kształcie. Modele w formie geometrycznej kostki są doskonałą propozycją dla każdego miłośnika minimalizmu w ogrodzie. Układając obok siebie stylowe donice, możesz stworzyć atrakcyjny, zwarty żywopłot, który pomysłowo podzieli przestrzeń. Donice o podłużnym, strzelistym kształcie sprawdzą się na eleganckim tarasie, dodając mu szyku i ekskluzywności. Naturalne kolory w kilku atrakcyjnych odcieniach harmonijnie tworzą ciekawą kompozycję z zielenią roślin. Ponadto, wszystkie modele zostały stworzone z odpornego na działanie czynników zewnętrznych technorattanu, co daje stuprocentową gwarancję solidności i trwałości na długie lata. 

© 2019 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności