Szukaj

 

Zaufali nam:

https://oltre.pl/poziom-511-design-hotel-spa-podzamcze-k-ogrodzienca https://oltre.pl/hotel-mikoajki-conference-spa-mikoajki https://oltre.pl/chochoowskie-termy-chochoow https://oltre.pl/hotel-aramow-aramow https://oltre.pl/doubletree-by-hilton-krakow-hotel-convention-center https://oltre.pl/tristan-hotel-spa-katy-rybackie https://oltre.pl/hotel-uroczysko-siedmiu-stawow-gola-dzierzoniowska-kwrocawia https://oltre.pl/hotel-grand-nosalowy-dwor-zakopane

Molo Resort Osiek

Restauracja MOLO jest pierwszym obiektem powstającego ośrodka rekreacyjno wypoczynkowego, którego budowa zakończy się w 2015 roku. Każdy gość MOLO będzie mógł tu nie tylko dobrze zjeść, lecz także miło i aktywnie spędzić wolny czas.

W restauracji MOLO stawiamy przede wszystkim na zaspokojenie potrzeb klienta, a cała załoga regularnie rozwija swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Ma to swoje odzwierciedlenie w menu: znajdują się w nim potrawy z najdalszych zakątków świata, przeplatane bardziej znanymi nam dziełami sztuki kulinarnej. Dzięki temu mają Państwo pewność, iż każde serwowane przez nas danie będzie miało w sobie to coś, co wyróżnia kuchnię, z której się ona wywodzi.

Serdecznie zachęcamy Państwa do spróbowania również nieco bardziej egzotycznych potraw. Wszak wiele osób mówi, że wystarczy zjeść dobrze przyrządzoną potrawę z danego kraju – i już czujemy się, jakbyśmy tam byli. Nie trzeba zatem ruszać się z krzesła przy naszym stoliku, aby odbyć prawdziwą podróż smaków po całym świecie!

GENEZA NAZWY MOLO

Nazwa naszej restauracja to tak naprawdę zasługa każdego z was! W odróżnieniu od konkurencji postanowiliśmy wybrać nazwę wspólnie z naszymi przyszłymi klientami. Dlatego też ogłosiliśmy konkurs, w którym można było składać propozycje nazw dla tego miejsca. Nasze jury postanowiło wybrać nazwę w języku polskim, łatwą do zapamiętania, dobrze się kojarzącą. W ten sposób zostaliśmy MOLO. Takie prawdziwe molo znajduje się również nad naszym zalewem i łączy się bezpośrednio z restauracją – zatem wybranie takiej nazwy okazało się strzałem w dziesiątkę!

Malowniczy krajobraz wsi, w której znajduje się restauracja, sprawia, że MOLO będzie wyjątkowym miejscem dla każdego.

Restauracja MOLO - Osiek - Garden Space | Oltre Outdoor Indoor Design

www.czasnamolo.pl

W tym obiekcie znajdziesz:


© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności