Szukaj

 

MercedesTrophy | Rosa Private Golf Club 11-12.06

MercedesTrophy | Rosa Private Golf Club 11-12.06

 O turnieju

Marka Mercedes-Benz od dawna związana jest z golfem. W 1989 roku firma DaimlerChrysler rozpoczęła serię turniejów w Niemczech. Od 1991 roku turniej MercedesTrophy rozprzestrzenił się jako impreza sportowa na wszystkich kontynentach, a co roku ponad 50 000 golfistek i golfistów uczestniczy w eliminacjach do światowego finału w Stuttgarcie. Także w Polsce marka Mercedes-Benz od dawna związana była z dyscypliną sportową jaką jest golf. Najpierw, jako sponsor wielu turniejów rozgrywanych na polskich polach golfowych, potem jako organizator własnych imprez golfowych.

 

Od 2005 roku turniej odbywał się w ciągu dwóch dni, z których pierwszy był zaplanowany jako dzień eliminacyjny, drugi zaś jako finał rozgrywek. W roku 2010 turniejów eliminacyjnych było aż 3, a każdy z nich rozegrany został na innym polu.

Tegoroczny zwycięzca finałowego turnieju wygra nagrodę główną, którą stanowi wyjazd na światowy finał w Stuttgarcie, który odbędzie się w dniach 3 – 8 października 2016 w Stuttgarcie.

Podobnie jak w latach ubiegłych, do udziału w tegorocznej edycji turnieju zostaną zaproszeni wyłącznie Klienci marki Mercedes-Benz wraz z osobami towarzyszącymi, dla których przygotowano liczne atrakcje.

Dla golfistów nie będących właścicielami Mercedesa, ale potencjalnie zainteresowanych jego zakupem, przygotowaliśmy specjalne zaproszenia do udziału w niedzielnym turnieju.

Tegoroczna edycja MT rozpocznie się 11.06 na polu golfowym ROSA PRIVATE GOLF CLUB. Turniej potrwa do niedzieli 12.06. Firma Garden Space® wraz z markami Oltre Outdoor Indoor Design oraz ZUMM Garden Furniture po raz kolejny jest oficjalnym partnerem turnieju Mercedes Trophy w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności