Szukaj

 

Meble z technorattanu na patio – ogród w bieli

Meble z technorattanu na patio – ogród w bieli

Trawnik usiany kwiatami o białych płatkach, drzewa pokrywające się wiosną jasnymi pąkami i śnieżnobiałe dodatki to ponadczasowe połączenie, które dodaje każdemu ogrodowi klasy i subtelnego wdzięku. Przydomowa przestrzeń może stać się bajkową scenerią dla codziennego relaksu, jeśli tylko starannie zadbasz o odpowiednie wyposażenie. Białe meble z technorattanu na patio i do ogrodu pomogą stworzyć tuż za progiem domu elegancki zakątek urzekający subtelnością i delikatnością.

Meble z technorattanu na patio – skomponuj swoją idyllę

Białe meble tarasowe marki Oltre harmonijnie łączą w sobie dopracowaną do perfekcji estetykę i praktyczny funkcjonalizm. Wysokiej jakości materiały, lekka konstrukcja, miękkie poduszki i głębokie siedziska wyróżniają naszą propozycję na tle produktów konkurencyjnych marek. Co więcej, innowacyjna, modułowa budowa białych kompletów wypoczynkowych pozwala na kreatywne kształtowanie najbliższego otoczenia oraz dostosowywanie mebli do chwilowych potrzeb i nastroju.  Finezja prostych kształtów i szlachetna kolorystyka to duet, który idealnie uzupełni zarówno nowoczesne przestrzenie, jak i tarasy zaprojektowane w stylu klasycznym.

Dlaczego technorattan?

Meble ogrodowe z technorattanu z sezonu na sezon cieszą się coraz większą popularnością. W czym tkwi sukces sof, stołów i krzeseł wykonanych z syntetycznej plecionki? Przede wszystkim w ponadprzeciętnej odporności. Zwarta i nieprzepuszczalna plecionka jest szczelną barierą dla zanieczyszczeń i wilgoci, które nie dostają się do środka. Deszcz, śnieg, wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV w żaden sposób nie oddziałują na strukturę mebli, przez co zachowują one nieskazitelną formę mimo intensywnego użytkowania na wolnym powietrzu. Co więcej, syntetyczna plecionka jest materiałem w pełni ekologicznym, neutralnym dla środowiska naturalnego. 

Biały ogród zimą

Natura maluje najpiękniejsze obrazy. Aby delektować się piękną scenerią, nie trzeba czekać do lata. Zima w ogrodzie też może mieć piękne oblicze! Poranny krajobraz spowity gęstą mgłą, szron rysujący na szybach niepowtarzalne wzory i biały puch odsłaniają całkiem nowe oblicze ogrodu i tarasu. Warto podkreślić piękno zimowej przyrody poprzez świetlne ozdoby. Dekorując zewnętrzną część posesji girlandami, kurtynami świetlnymi i sznurami wielokolorowych lampek, stworzysz wokół domu niezwykłą atmosferę rodem z najpiękniejszej baśni.
 

powrót

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności