Szukaj

 

Meble ogrodowe na patio w nowoczesnym stylu

Meble ogrodowe na patio w nowoczesnym stylu

Funkcjonalne, rozłożyste tarasy są nierozerwalną częścią budynków mieszkalnych zaprojektowanych według wizji młodych, ambitnych architektów. Coraz częściej zwyczajne drzwi prowadzące na taras zastępowane są wielkoformatowymi przeszkleniami, które optycznie powiększają przestrzeń i nadają bryle lekkości. Pozbycie się ścian to również zaproszenie natury do codziennego życia. Granica między eleganckim salonem, a tętniącym życiem ogrodem staje się coraz bardziej płynna. Żyjemy w zawieszeniu między dopracowanym do perfekcji wnętrzem a ogrodem, który staje się integralną częścią scenerii codziennego życia. Jakie meble ogrodowe na patio dopełnią wizję idealnej przydomowej strefy relaksu i rozrywki?

Meble ogrodowe na patio – salon pod chmurką

Nowoczesna architektura wymaga odpowiedniej oprawy. Meble ogrodowe z technorattanu harmonijnie współgrają z obowiązującymi trendami. Szczególnie ciekawą propozycją wśród modeli oferowanych przez czołowych producentów są zestawy wypoczynkowe o modułowej budowie. Meble ogrodowe na patio w formie rozłożystych, wygodnych kanap przenoszą na zewnątrz wszystkie udogodnienia charakterystyczne dla luksusowych salonów. Wystarczy rozsiąść się na miękkich, grubych poduszkach aby poczuć, jak z mięśni ustępuje całe napięcie, a ciało i umysł zalewa fala kojącego relaksu. Dzięki przemyślanej konstrukcji składającej się z wielu mobilnych komponentów, możemy szybko i sprawnie zmienić zgrabną, dwuosobową leżankę w duży, przestronny narożnik, który wygodnie ugości wszystkich znajomych podczas sobotniego garden party.  

Elegancja i klasa zaklęta w meblach

Ogrody i tarasy z bielą w roli głównej zachwycają swoją czystością, przejrzystością formy i niezwykłą klasą. Subtelna kolorystyka ciekawie przełamuje wszechobecną zieleń, tworząc zestawienie unikatowe i kojące. Białe meble tarasowe wykonane z technorattanu są w pełni odporne na działanie zmiennych warunków pogodowych takich jak deszcz, śnieg, skrajne temperatury i promieniowanie UV. Wydawać by się mogło, że biała struktura wymaga odpowiedniej pielęgnacji i zabiegów, które pozwolą zachować krzesłom, stołom i kanapom świeży wygląd… Nic bardziej mylnego! Nieporowata, zwarta struktura materiału jest skuteczną barierą dla zanieczyszczeń, które nie wnikają w głąb mebli. Aby zestaw prezentował się nieskazitelnie, wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć go ściereczką nasączoną w delikatnym płynie.
 

powrót

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności