Szukaj

 

Meble ogrodowe ekskluzywne

Meble ogrodowe ekskluzywne

Nowoczesne wyposażenie zewnętrznych przestrzeni zaskakuje swoją różnorodnością. Spośród ogromu dostępnych modeli na szczególną uwagę zasługują meble z innowacyjnego technorattanu. Meble ogrodowe ekskluzywne wykonane z syntetycznej plecionki szturmem opanowały nasze podwórka już kilka sezonów temu i z roku na rok zaskarbiają sobie coraz większą sympatię wymagających miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu. W czym tkwi tak wielka popularność technorattanowego umeblowania?

Wybór podyktowany jakością

Ekskluzywne meble ogrodowe z syntetycznej plecionki zachwycają swoją innowacyjną formą. Nowoczesne modele zrywają z zasadą, według której najważniejszą cechą wyposażenia outdoorowego jest czysta praktyczność. Ambitni projektanci udowadniają, że w parze z bezwzględną jakością może iść zachwycający i unikatowy design. W Oltre nie ma miejsca na kompromisy i ustępstwa.  Nasze meble tarasowe i ogrodowe są idealnie wyważonym złotym środkiem między uniwersalnością, a mistrzowską, wysmakowaną formą. Szlachetna kolorystyka, dbałość o szczegóły i multum dostępnych modeli sprawiają, że wyczarowanie pięknej, zapierającej dech w piersiach scenerii nigdy nie było prostsze.

Na zdjęciu meble na balkon

Meble ogrodowe ekskluzywne nie tylko do ogrodu

Posiadanie własnego kawałka przestrzeni na świeżym powietrzu to niewątpliwie wielki przywilej. Czy możliwość nieskrępowanego odpoczynku wśród kojącej natury musi być zarezerwowane tylko dla mieszkańców domów z ogrodami, a lokatorzy w blokach muszą zadowalać się wyjazdami za miasto? Niekoniecznie! Nawet niewielki balkon może stać się pełnym uroku zakątkiem. Czas wynieść wszystkie przedmioty, które znajdują się na zaniedbanym balkonie i zrobić miejsce na wygodne i designerskie meble! Uniwersalny, zgrabny komplet składający się ze stołu i krzeseł, przy którym napijesz się porannej kawy, a może wygodna huśtawka  w kształcie otulającego kokonu? Tylko od Ciebie zależy, jaki charakter będzie miał balkon. Opcji jest naprawdę wiele!

Na zdjęciu meble tarasowe

Nie musisz martwić się o przechowywanie stolika, foteli czy huśtawki poza sezonem letnim. Meble na balkon Oltre wykonane są z technorattanu, który za nic ma sobie skrajne temperatury, deszcz, śnieg oraz promieniowanie UV, Ponadto, elementy tapicerowane, takie jak poduszki i siedziska, pokryte są warstwą teflonu, który nie absorbuje wilgoci i zanieczyszczeń.

powrót

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności