Szukaj

 

Meble ogrodowe dla gastronomii

Meble ogrodowe dla gastronomii

Jak stworzyć miejsce, które zachwyci każdego gościa? Gdzie przyjemnie będzie się jadło pyszne posiłki. Gdzie nasi goście zaproszą z ochotą także swoich gości, żeby wspólnie świętować ważne wydarzenia lub po prostu pobyć razem. Jak wykreować takie miejsce o magnetycznej sile przyciągania – doskonałym jedzeniem, wygodą i niepowtarzalnym klimatem? Z pewnością pomocne okażą się idealne meble ogrodowe dla gastronomii. Dzięki nim otworzymy nasze miejsce na całą gamę nowych możliwości.

Wyjdźmy na zewnątrz

Zaprośmy naszych gości także na zewnątrz kawiarni czy restauracji. Do letniego ogródka albo na taras. Warto to zrobić, zwłaszcza jeśli wokół mamy interesujące otoczenie. Nawet kawałek chodnika można atrakcyjnie zaaranżować, tworząc z niego miejsce do wypicia kawy i zjedzenia pysznego ciastka. Taki zakątek na granicy kawiarni i gwarnego świata, trochę we włoskim stylu, to wspaniała zachęta dla przechodniów do odwiedzenia naszej kawiarni. Po prostu zapraszamy na kawę!

Na zdjęciu realizacja - Restauracja Barracuda w Gdyni

Na zdjęciu realizacja - Restauracja Barracuda w Gdyni

Zapraszamy do stołu

Atrakcyjne miejsce samo w sobie stanowi doskonałe zaproszenie do jedzenia, do wspólnego świętowania i spotkań przy stole. Zwłaszcza kiedy mamy możliwość zjedzenia wykwintnego posiłku na zewnątrz. Przydadzą się więc eleganckie i solidne stoły ogrodowe.

Oltre proponuje stoły technorattanowe, przy których każdy zjedzony wspólnie posiłek potrwa bardzo długo i nie skończy się na deserze. Przy takich stołach przyjemnie będzie się biesiadowało z przyjaciółmi i rodziną. Dodatkowo świetnie zaprezentują się one w każdym miejscu. Wprowadzą do niego ponadczasową elegancję. Świetnie podkreślą niebywały urok kawiarni czy restauracji.

Na zdjęciu realizacja - ODYSSEY Club Hotel SPA & Wellness ***** Kielce

Na zdjęciu realizacja - ODYSSEY Club Hotel SPA & Wellness ***** Kielce

Usiądź wygodnie

Do stołu dobierzemy rewelacyjne krzesła lub fotele technorattanowe w stylu Oltre. Zapewnią one gościom maksymalną wygodę. Wprowadzą lekkość i szyk we włoskim stylu. Nasi goście usiądą na chwilę albo na znacznie dłużej, jeśli stworzymy dla nich fantastyczne miejsce, w którym będzie można delektować się jedzeniem jak nigdzie indziej.

Meble ogrodowe dla gastronomii we włoskim stylu

Włoski styl bycia opiera się na radości czerpanej z prostych rzeczy i spraw. Jedzenie jest podstawą dolce vita. Liczy się nie tylko dobry smak potraw, ale także otoczenie, atmosfera i towarzystwo.

Na zdjęciu realizacja - Kawiarnia, Cukiernia CIACHOMANIA Bielsko-Biała

Na zdjęciu realizacja - Kawiarnia, Cukiernia CIACHOMANIA Bielsko-Biała

Oltre nawiązuje do takiego sposobu bycia, tworząc swoje niepowtarzalne meble. Zestawy modułowe, sofy, narożniki, fotele – doskonale umeblują przestrzeń restauracji, pubu, kawiarni, cukierni. Goście poczują się jak na włoskich wakacjach. 

powrót

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności