Szukaj

 

Meble HoReCa

Meble HoReCa

Meble stworzone do tego, żeby cieszyć gości w restauracji, hotelu czy kawiarni. Ekskluzywne i designerskie. Sprzyjające wypoczynkowi i wyciszeniu. Dodające uroku spotkaniom i rozmowom. Tworzące niepowtarzalny charakter. Wyznaczające styl miejsca. Pozwalające na bycie sobą wszędzie tam, gdzie się  znajdziemy. Nastawione na wygodę i swobodę. Takie właśnie są meble HoReCa, które proponuje nam Oltre.

Gościnne meble HoReCa

Oltre doskonale rozumie tę uniwersalną potrzebę bycia u siebie – wszędzie, gdzie się znajdujemy, pragniemy czuć się dobrze i swobodnie. Nie chcemy niczego udawać, tylko cieszyć się przebywaniem w tym oto właśnie miejscu. W eleganckim hotelu, w przytulnej kawiarni, w ekskluzywnej restauracji. Meble w stylu Oltre pomagają nam być sobą zawsze i wszędzie. Tworzą przyjazną przestrzeń – w której panuje gościnność w każdym sensie tego słowa. Komfortowe zestawy z technorattanu po prostu zapraszają, żeby pozostać w danym miejscu na dłużej, i żeby wracać do niego jeszcze wiele razy.

Na zdjęciu realizacja - Restauracja & Hotel *** Złoty Lin

Na zdjęciu realizacja - Restauracja & Hotel *** Złoty Lin

Czarujący zestaw RONDO 

Niezwykły zestaw Rondo to wspaniała propozycja, na przykład dla restauracji. Okrągły stół i wyrafinowane fotele – stworzą doskonałe miejsce do urządzenia urodzinowego przyjęcia w naszej ulubionej knajpce. Mniejszy stół pomieści 6 osób, a przy większym możemy zorganizować przyjęcie nawet na 10 osób. Przy okrągłym stole technorattanowym, z dodającym elegancji szklanym blatem, wszyscy poczują tę niewymierną bliskość, jaka powstaje w niezwykłych momentach.

Na zdjęciu realizacja - Restauracja Wenecja w Żorach

Na zdjęciu realizacja - Restauracja Wenecja w Żorach 

Olśniewający zestaw QUADRO

Interesująca propozycja, chociażby dla pubu, kawiarni, baru sałatkowego – olśniewający zestaw Quadro. Sprawdzi się też przy hotelowym basenie, gdzie przyjemnie jest wypić chłodny napój, przy wygodnym stoliku. Eleganckie hokery wniosą do kreowanej przestrzeni walor nowoczesności w najlepszym stylu. Cały zestaw cechuje nawiązanie do minimalizmu i geometrycznych rozwiązań formalnych. Urzekająca uroda tego kompletu wynika z lekkości i prostoty – z doskonałości stylistycznej.

Na zdjęciu realizacja - Restauracja MOLO

Na zdjęciu realizacja -  Restauracja MOLO

Meble HoReCa, które zachwycą gości

Efektowne i wygodne meble ogrodowe, które proponuje Oltre, zachwycą gości w nieoczywisty sposób. Pomogą one stworzyć to, co najtrudniejsze do osiągniecia – atmosferę, której nie znajdzie się w innym hotelu, pensjonacie, kawiarni. W ten sposób przedmioty zaczarują daną przestrzeń, trochę jak w bajce. Do tych bajkowych miejsc goście na pewno powrócą, żeby powtórzyć niezwykłe doznania.

powrót

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności