Szukaj

 

Meble do restauracji

Meble do restauracji

Wyszukane menu i wysokiej klasy szef kuchni to chluba każdej restauracji. Jednak sama kuchnia, nawet najsmaczniejsza i najbardziej wykwintna w całym mieście, nie zagwarantuje sukcesu w gastronomicznym biznesie. Niezbędnym składnikiem przepisu na doskonały lokal są odpowiednie meble do restauracji i efektowna aranżacja! Dopracowane wnętrze i zewnętrzna część lokalu to najlepsza wizytówka, która przykuwa uwagę przechodniów i pozwala klientom zrelaksować się przy aromatycznej kawie albo w pięknej scenerii spędzić czas z przyjaciółmi. Jakie meble wyróżnią Twoją restaurację z szeregu innych, podobnych do siebie punktów gastronomicznych? Sprawdź!

Stylowe meble do restauracji

meble restauracyjne

Minimalizm, klasa i elegancja – oto meble restauracyjne z kolekcji Oltre! W rozbudowanej linii znajduje się wiele modeli, począwszy od klasycznych, niedużych zestawów składających się ze stołów i krzeseł, na ekskluzywnych kompletach wypoczynkowych kończąc. Aranżując ogródek albo wnętrze lokalu, możesz tworzyć niebanalne i wysmakowane kompozycje, które nadadzą Twojej restauracji indywidualny charakter. Możesz być pewien, że każdy gość, który rozsiądzie się wygodnie w objęciach miękkiego, technorattanowego fotela albo lekkiego krzesła o idealnie wyprofilowanym oparciu, poczuje się maksymalnie zrelaksowany i ugoszczony w prawdziwie królewskim stylu. Spotkanie w lokalu nie będzie tylko szybkim posiłkiem, ale chwilą, którą warto celebrować i smakować wszystkimi zmysłami.

Niezawodność w każdych warunkach

stoły do restauracji

Meble do restauracji z powodzeniem łączą w sobie lekkość konstrukcji z bezwzględną trwałością. Głównym budulcem stołów, krzeseł, kanap i hokerów jest technorattan – tworzywo, które zrewolucjonizowało rynek mebli outdoorowych. Zwarta, syntetyczna plecionka barwiona na różnorodne kolory nie tylko pięknie się prezentuje, ale również jest w pełni odporna na działanie wilgoci, promieniowania UV oraz skrajnych temperatur. Dla każdego właściciela restauracji czy hotelu niebagatelne znaczenie ma fakt, że meble mogą przezimować na tarasie czy ogrodzie, bez szkody dla ich struktury.  Stoły do restauracji dodatkowo wzmacnia szyba ze szkła hartowanego – przezroczysta, mocna tafla jest niezniszczalna dla ciężkich i rozgrzanych naczyń, a dodatkowo znacznie usprawnia sprzątanie stołu po poprzednich gościach.

powrót

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności