Szukaj

 

Meble do ogrodu z technorattanu

Meble do ogrodu z technorattanu

Ulewne deszcze, jesienne przymrozki, intensywne działanie słońca i zabrudzenia… Wyposażenie ogrodów i tarasów musi znosić wiele przeciwności, jakie wiążą się z nieustannym wystawieniem na działanie czynników zewnętrznych. Wydawać by się mogło, że jedynym sposobem na cieszenie się piękną, nieskazitelną aranżacją tarasu i ogrodu jest regularna impregnacja, malowanie i czyszczenie mebli, które i tak raz na kilka lat nadają się do wymiany. Nic bardziej mylnego! Poznaj meble do ogrodu z technorattanu – wyposażenie outdoor na miarę XXI wieku.

Meble do ogrodu z technorattanu na słońce i deszcz

Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu wyróżniają się ponadprzeciętną odpornością na działanie zmiennych warunków pogodowych. Syntetyczna plecionka o zwartej strukturze do złudzenia przypomina swój naturalny pierwowzór, jednak wykazuje dużo lepsze właściwości. Nieprzepuszczalny materiał nie absorbuje wilgoci, a dzięki gładkiej, nieporowatej powierzchni usunięcie zanieczyszczeń nie stanowi najmniejszego problemu. Możesz być pewien, że ulubione fotele, stoły, krzesła oraz huśtawki zachowają nieskazitelny wygląd, pomimo działania deszczu, promieniowania UV oraz skrajnych temperatur. Ponadto, meble do ogrodu z technorattanu nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych ani zabezpieczeń, dzięki czemu nie trzeba szukać na nie miejsca w ciasnej piwnicy czy garażu poza sezonem letnim.

Na zdjęciu nowoczesne meble na taras

Meble z technorattanu – w trosce o  środowisko naturalne

Wymieniając meble z tworzyw sztucznych, drewna czy żeliwa na modele z lekkiego technorattanu, wyświadczasz ogromną przysługę planecie. Technorattan jest materiałem w pełni ekologicznym, niezawierającym w sobie substancji toksycznych o wyjątkowo długiej żywotności, co dla osób żyjących w harmonii ze środowiskiem naturalnym ma niebagatelne znaczenie.

Na zdjęciu nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu

Meble do ogrodu z technorattanu – światowy design w Twoim ogrodzie

Na walorach funkcjonalnych zalety technorattanowego umeblowania się nie kończą! Nowoczesne meble na taras i do ogrodu z technorattanu trafnie odpowiadają na trendy, które zdominowały współczesnym designem. Minimalistyczne bryły, oszczędne formy i szlachetna, głęboka kolorystyka sprawiają, że modne huśtawki, komplety wypoczynkowe, stoły i krzesła nie mają dla siebie konkurencji na rynku wyposażenia outdoorowego. Rozłożysty wachlarz dostępnych elementów sprawia, że znajdziesz komplet idealnie dostosowany do indywidualnych potrzeb.

 

 

powrót

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności